Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok jó kakis, fingos...

Mondanátok jó kakis, fingos történetet, ami vicces vagy kínos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Német órán kértem a tanáromat, hogy engedjen már ki a wc-re, mert nagyon kellett kakilnom és amúgy hasmenésem volt.Ő elkezdte mondani, hogy nem, de ha ki is engedett volna, akkor is késő lett volna, mert olyan büdös lett a fingásomtól.Az egész termen áthaladt a bűz és mondta nekem a tanárom, hogy nyissam ki az ablakot szellőztetni és aztán elmehetek a mosdóba de akkor siessek.Hát én felálltam.Eddig még bírtam tartani, mert ültem, de ahogy felálltam bekakáltam.:DMár jó rég volt, de tudom, hogy elsüllyedtem szégyenemben.Az utolsó óra előtt megkértem osztályfőnökömet, hogy hagy mennyek haza, mert hasmenésem van, meg amúgy is nagyon kellemetlen volt.Ahogy elsétáltam mások előtt alig akadt olyan aki nem mondta volna, hogy mi ez a bűz.:SNagyon gáz volt..
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Egy idős hölgy nem boldogul a kúp beadásával és a játszótérre lekiabálva egy kisfiút hív fel.

- Édes fiam, dugd be nekem ezt a kúpot!

A mami behajol, ahogy kell. A gyerek megkérdezi:

- A csokisba, vagy a tépőzárasba?

2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sarkig érőt fingottál már?nagyon híg volt ugye?
2011. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...és az idős hőlgy azt válaszolta :mind a kettőbe.
2011. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig erőst bűzlötök a sok" csokitól."
2011. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Sebbel, lobbal ide-oda futok,

azt hittem, hogy szarni tudok.

Szakadt rólam gatya ing,

Lett belőle jó nagy fing. :D

2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!