Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélnél valami vicces/egyedi/...

Mesélnél valami vicces/egyedi/ciki történetet, ami veled vagy egy ismerősöddel történt meg?

Figyelt kérdés
Az sem baj, ha ismerős ismerősével :D
2009. júl. 17. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

számomra a legcikibb sztori múlthét pénteken esett meg..

igényes szórakozóhely,sötétség,lépcső,üvegajtó,bent 600 ember...

barátnőimmel mentünk vna be csak nem láttuk a lépcsőt és szabályosan tök egyszerre mind a hárman felborultunk:D:D:D:D

Egyik bnőm az üvegajtóra kenődött fel,én a bokámat törtem,a harmadik csaj meg a csuklójára esett.:S:D:D

Mai napig röhögögörcsünk van tőle:D:D:D

És persze bent mindenki rajtunk röhögött:D:D:D

2009. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát az egyik legcikibb :D

szokásom h lehajtom a wc ülőkének a tetejét..és multkor vásárlásból értem haza már nagyon kellett wc-znem :D

rohantam a villanyt nem kapcsoltam fel mert az ajtót nyitva szoktam hagyni ha egyedül vagyok..és huztam fel a szoknyámat..letoltam a bugyimat és pisiltem..nos akkor észrevettem h az ülőke teteje nincs felhajtva ...szoval takarithattam magam után..xd..nemgyőztem szellőztetni h mire anyuék hazaérnek ne kelljen magyarázkodnom a szagok miatt:D

13/l

2009. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Hát elég vicces volt főleg h a suliba elköltöttem a pénzemet és kellet volna vegyek rajta jegyet :D..

nem volt mit csináljak elővettem egy füzet lapot s ki irtam rá h ölelés 50 bani *romániába lakom :P*

s a végén már annyian voltak hogy már nem tudtam elszabadulni tőlük ,többet se költőm el a buszjegyre tett pénzt :):P

2010. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
dejó, ezt kipróbálom utolsó :D Csak forinttal xD
2010. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy írjak is valamit. osztálykiránduláson voltunk 5.-be, és a barátnőmnek nagyon fájt a hasa. És mikor ülünk a buszon mondtam, hogy cseréljünk helyet, mert most had üljek én az ablak mellé. Erre érzem, hogy valami nedvesbe ülök. Hát nem oda vérzett? :D Ő átázott, és az én gatyám is tiszta vér lett, ráadásul szegénynél nem volt pulcsi, csak a bőröndjébe. Úgyhogy az volt, hogy én a derekamra tettem a pulóverem, ő meg egy törülközőt rakott oda. Szóval így kellett átvészelni a dolgokat. xD
2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csiki521 válasza:
Egy éve történt nyáron. Bevittem valamiért az üdítőt de a poharat kivittem.Elmentem budira kezetmostam visszamentem az üdítőért de éreztem hogy hideg a padló, gondoltam tuti vízbe léptem. Hát nem. Viszem ki nyagyba piát és hasalok egy embereset. Üdítő neki az asztalnak. Felkelek felveszem az innivalót nyitom ki fele pofámba persze anyám akkor jött be. Moshatott fep mégegyszer xD.
2015. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!