Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Buli utáni sms-ek. Valakinek...

Buli utáni sms-ek. Valakinek vicces sztori, esetleg részegen elkövetett vicces cucc? :D

Figyelt kérdés

Reggel nagy para volt. nem tudtam hol vagyok. nem barátnőnél, nem haveroknál. aztán rájöttem, hogy fordítva fekszem az ágyamban.


Megd.ugtam Tamás anyját. Kur.vajó volt, nagyon tud a vén lo.tyó. (Tamásnak küldve)


Állítólag a balesetiről kifelé megkértem a nővérkét csomagoljon nekem egy kis morfiumot.


Baz.meg, reggel 8kor a rendörség keltett fel azzal, hogy én libát loptam… azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy mégsem…


Bocs nem fogok odaérni, elég csúnya este lett. Megkérdem a mellettem alvó lány nevét, megd.ugom mégegyszer és indulok. (13:37)


Tegnap hokisisakban hánytam vízalatt. Király!


“miért füves a ruhám?”

“mert hazafelé kitaláltad, hogy füvet fogsz nemesíteni, addig amíg meg nem találod a megfelelő puhaságú gyepet és ennek okán minden útba esőn meghenteregtél és a jobbakból mintát vettél.”


Köszönöm az éjszakai szerenádot, anyámék meg a szomszédok üzenik, hogy örülnek, hogy ennyire el vagy ájulva a sz.exuális képességeimtől, de ha lehet, a következő pár évtizedben ne itthon randizzunk. Ui: Én is szeretlek.


Utolsó képem a tegnap estéből hogy bemegyek egy boltba piát venni…reggel 140 rugóval ébredtem a zsebembe :S Segítsetek lehet köröznek ! :S


A fű sem segített. Sza.rabb a kedvem, de legalább félek a felhőktől és a tücsköktől


szia anya tomi vagyok és te??


“Most ebredtem,nemtom hol vagyok. Asszem elloptam egy funyirot. Ti merre?”

“Gyere be a házba aztán majd megbeszéljük.”


Nem érek oda! Z-vel vok balesetin, mamus protkóját ragasztotta a szeme fölé, de nem jött le, most meg a hígító csípi a szemét. A papagáj sincs még meg,ha látod szólj!puszi


Az előbb megfeng-shuiztam a nappalit. Lehet reggel morcos leszel.


Most a szeretőd lettem, vagy több, vagy kevesebb? Sok a kérdés tudom, de jobb tisztán látni mindenkinek…


Azt mondtad neki, hogy a nyakára tekered a far.kad aztán berántod mint egy fűnyírót. Ezért ment haza.


Les.zarom, hogy hol vagyok, gyere értem!!!


jajaja itt is nagyon fa.sza a buli…épp az elöbb hánytam tarkon valakit…szerencsére nem látták h ki volt:D..és most mindenki engem keres..köztük vagyok én is:D


Pedig itthon még megvolt az elhatározás, hogy szakítok vele. Aztán mikor találkoztunk, már nem volt kedvem problémázni. Helyette lesz.optam a kocsiban.


Végtagonkét egy ember vitt haza, miközben brekegtem, mert békának képzeltem magam. Jó buli volt.


Tegnap hokisisakban hánytam vízalatt. Király!


“miért füves a ruhám?”

“mert hazafelé kitaláltad, hogy füvet fogsz nemesíteni, addig amíg meg nem találod a megfelelő puhaságú gyepet és ennek okán minden útba esőn meghenteregtél és a jobbakból mintát vettél.”


Köszönöm az éjszakai szerenádot, anyámék meg a szomszédok üzenik, hogy örülnek, hogy ennyire el vagy ájulva a szexuális képességeimtől, de ha lehet, a következő pár évtizedben ne itthon randizzunk. Ui: Én is szeretlek.


Ki gyantázta le a se***m??


Gratulálok Töki! Háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót! :-)


valaki megosztaná velem, hogy mi történt az elmúlt 4 napban???


felhívtam vérző f****l anyámat, hogy most mit csináljak. erre kiröhögött és letette.


Reggel any.ád kocsijában ébredtem. Ötletek?


Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?


A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem..


te emlekszel miert vittuk fol a 10re a tujat es a ket teglat?


Hamarabb néztem meg a gyűrűsujját mint a mellét. Öregszem.


A reggelem abból állt, hogy magzatpózban feküdtem, beszélgettem a macskával, megettem egy doboz fagyit és felgyújtottam a közös képeinket. Megválaszoltam a kérdésed?


2011. márc. 11. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
:DDDD
2011. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 •ß• ***** válasza:
42%
A segg gyantázást meg a tuja+tégla cipelést megnéztem volna :D:D
2011. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Te tetováltad a pillangót a seggemre?25F :)
2011. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nézzétek meg a Másnaposok című filmet!Nagyon ott van a szeren!

XD

2011. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
erre hogy-hogy nem írta ki hogy magyarázatod túl hosszú???????????????????????????????xD
2011. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
A magyarázat most tul rövid.
2011. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
És értelmetlen.
2011. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Le kellene fordítasd hogy legyen értelmes.
2011. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
egyébként nagyon ügyes vagy, hogy az osszeset kiírogattad a multejjel.hu-ról.
2011. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Honnan másoltad?
2011. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!