Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jarrr szárazföldi patkányok....

Jarrr szárazföldi patkányok. A sellőpikkelyes cápaürülékes mindenit egy markos csapat kell a hajómra jarrr. Akartok kincseket, akasztani való nyomorult népség? Ha igen olvassátok a részleteket a kérdésben, jarrr?

Figyelt kérdés
A nevem Sucker kapitány és igazi vitéz kalózokat várok a hajómra, a Bögyös Betsy-re jarrr. Ha elmúltál tizenakárhány, de még nem vagy hetvenvalamennyi jelentkezz ribancomnál a kikötői kricsmóban, a Kifilézett dögledékben jarrr. A ringyó neve Sandy Deepthroat, csak beszélj vele ő majd elmondja mi a dolgod ezen a kivénhedt teknőn. Jelszó: Tengerbe a kiherélt kutyákkal, jarrr. Vár Sucker kapitány, és a Bögyös Betsy.
2011. márc. 25. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
jarrrr? o.O nem inkább RAWRRRR?
2011. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nő is lehet kalóz? :O Tengerbe a kiherélt kutyákkal, jarrr.
2011. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Jelentkeztem, jarrr.
2011. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én cápavadász vagyok jelentkezem nálad te kiherélt Sucker kapitány.
2011. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt még jószerével szép szál legények és asszonyok jarrr. Na naccság' magának jó helye lesz a konyhába mer' a Bögyös Betsy nem fehérnépnek való hajó jarrr. Várom a további cápaeledeljelölteket. Üdvözlette': Sucker kapitány
2011. márc. 26. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
omg.mi a fsz?xDD
2011. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megyek, jarrr.
2011. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bálnavadászra van-e szükség?Mert ha igen akkor jelentkezem.


Apropó,milyen hajód van,vitorlás vagy gőzös vagy atommeghajtású?Tengeralatt tud-e uszkálni?

2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attat én meg nem mondom neked, hogy a Betsy mivel megyen, de elúszkál a vízen az eccer mán biztos. Egyébiránt még ugyancsak szükség van bálnavadászokra jarrr. Ha lehet egy egész alomra valónyira. Sucker kapitány legénysége lassan teljes lesz, hála nektek jólelkű matrózok jarrr.
2011. márc. 28. 01:39
 10/12 anonim ***** válasza:
én is megyek.tengerbe a kiherélt kutyákkal.
2011. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!