Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foci csapat készítéséhez...

Foci csapat készítéséhez engedélyek 16 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már máshova is kiírtam a kérdést, de sajnos nem érkezett rá kielégítő válasz. Szóval a történet a következő: egy kisvárosban lakok, és nagyon szeretem a focit, de mostanában ez kimaradt az életemből. Nem sokáig bírtam, és néhány barátommal eldöntöttük, hogy csinálunk egy csapatot. Van egy elhanyagolt pálya tőlünk nem messze, úgy gondoltuk azt 15-en kényelmesen felújítanánk. De itt jön a probléma, pontosabban két kérdés: 1. milyen engedély kell ahhoz, hogy egy saját nagypályás csapatunk legyen, és hogy bajnokságokban is indulhassunk? 2. el lehet e azt intézni hogy az önkormányzattól megkapjuk e a az amúgy teljesen elhanyagolt focipályát? (csak mert oda akárki bemehet és tennénk oda egy kaput, csak hogy nehogy ellopják a focikaput, kispadot stb.)
2011. okt. 6. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Elősször is rengeteg pénz, és itt nem 20 ezrekre gondolok...


Tehát sztem itt vége is :) + ugye még mezek stb stb...


menjetek el a legközelebbi városba faluba ahol van focicsapat

2011. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!