Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnék Gárdához hasonló...

Hogy tudnék Gárdához hasonló szervezetet létrehozni?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek a rohadt bliccelők és úgy döntöttem a haverommal megalapítjuk a lilafarkú svábogár polgárjogi szervezetet,mert tarthatatlan,hogy megkárosítják a nemzetet a jegyet kezelni nem akaró férgek! A vonatokon követnénk az emberek,néha igazoltatnánk őket meg befenyítenénk az utasokat,ilyesmi... Hogy kezdjem el a szervezet létrehozását?
2011. ápr. 4. 18:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Valakinek elborult a gyógyszere -.-
2011. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Ezzel senki sem a nemzetet károsítja. Ha mindenki jegyet venne és még borravalót is adna akkor sem csökkennének a jegyárak, maximum a végkielégítések összege emelkedne.
2011. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jó a név alatt ne gondoljatok semmit,az kicsit komolytalan ,de még nem tudom mi legyen a szervezet neve,normális ötleteket várok! Az egyik válaszolónak,amíg nekem venni kell a jegyet,addíg más is vegye!! Szerintem ez így tisztességes,nem a borravaló!!
2011. ápr. 4. 18:45
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy vannak az alapítványok,utána is kerestem a törvényeknél egy jogásszal,ert eléggé komolyan veszük ezt az egészet ( 1959. évi IV. törvény a Polgári Törvénykönyvről, 74/A.-74/F.)és tudom,h vannak még az egyesületek(1989. évi II. törvény az egyesülési jogról olvastam),de ez még nem az ami a Gárda éa Gárda mégcsak nem is nonprofit szervezet,ami a harmaik lehetőség én úgy érzem,hogy ezek a lehetőségek közül egyik sem a Gyöngyöspatán lévő polgárjogi rendőrök én viszont egy ilyen lehetőséget keresek,csak én a bliccelőkre pályázom,ostor nem kell,bilincs esetleg,de azt majd szerzünk sexshopból!!
2011. ápr. 4. 18:56
 5/25 anonim ***** válasza:
csatlakozhatok?! :)
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Elgurult a gyógyszerszállító kamionod vagy humoroskodsz?

Nem a "jegyet kezelni nem akaró férgek" károsítják meg a nemzetet!

2011. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Nem hordhatsz bilincset, és nem igazoltathatsz, tekintve, hogy nem vagy hatósági személy. Még a biztonsági őr és az ellenőr sem az. Más dolog viszont az, hogy a bűncselekmény elkövetőjét bárki elfoghatja, és a rendőrség kiérkezéséig visszatarthatja. Ehhez bárkinek joga van, de itt is be kell tartani az arányosságot, tehát csak annyival lépheted túl az elkövető magatartását, eszközeit, hogy az éppen elég legyen a megfékezéséhez. Ha mondjuk kést rántanak rád, és te is kést rántasz, az arányos, de ha már kétszer szúrsz és nem csak egyszer, simán elkaszál a bíróság mert a második szúrást már nem biztos, hogy elfogadják önvédelemnek.
2011. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha nem a MÁV-ot, hanem a BKV-t választod, akkor menj el Közterület Felügyelőnek:

[link]

MÁV-on meg sima kaller is megteszi, vagy vasútőrnek. [link]

2011. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ma 18:59

Csatlakozz,de csak,ha komolyan gondolod és persze nem szoktál bliccelni! Ha én képes vagyok megvenni a bérletet havi 30 ezerforint kereslettel ,akkor bárki (22 vagyok anyámmal élek,de én beleadok pénzt amint tudunk,nem vagyunk gazdag család!!)! Szerintem a Jegyőrség lesz a legjobb név,de tényleg jöhetnek az értelems ötletek!

2011. ápr. 4. 19:10
 10/25 A kérdező kommentje:

ma 19:10

Nem érted épp ez az,a kalleral az a baj ,hogy tényleg sok a retardált ott,tényleg nem akarok ezzel megbántani senkit,elnzést ha valaki szerette ott dolgozna,de pár kivétellel nem dolgoznak rendesen!! Volt már olyan ,hogy késő este ott ültek a buszon,többen mint az utasok,kiözben a helyüket nem voltak képesek átadni! Félnek igazoltatni,ha túl nagy darab az utas,egyszerűen gyávák,mi viszont szívesen teljesítenénk a feladatot ingyen,tisztességesen,mert fontos a gyakorlatozás megtapasztalása,van ismerősöm aki pl.:katonának készül! Minket lejárt bérlettel meg jukasztatlan jegyekkel nem lehetne átverni és cigóktól se parázunk!!!

2011. ápr. 4. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!