Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnék Gárdához hasonló...

Hogy tudnék Gárdához hasonló szervezetet létrehozni?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek a rohadt bliccelők és úgy döntöttem a haverommal megalapítjuk a lilafarkú svábogár polgárjogi szervezetet,mert tarthatatlan,hogy megkárosítják a nemzetet a jegyet kezelni nem akaró férgek! A vonatokon követnénk az emberek,néha igazoltatnánk őket meg befenyítenénk az utasokat,ilyesmi... Hogy kezdjem el a szervezet létrehozását?
2011. ápr. 4. 18:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
*lyukasztatlan
2011. ápr. 4. 19:16
 12/25 anonim válasza:
19:15 Ez amúgy tényleg igaz, jó lenne ha nem csak az öregektől, nőktől és kisgyerekektől mernék kérni a jegyet! (Vicc nélkül!)
2011. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Csináld csak...de ezzel nem ijesztessz meg senkit. Ha esetleg találkoznánk, és nincsen jegyem egyszerűen csak el fogok sétálni, és nem lesz jogod föltartani. És ezután is bliccelni fogok, hogyha havonta egyszer felszállok a BKV-ra, nem fogok fizetni a BKV fejeseinek feleslegesen, hogy a 20. villájukat is fel tudják építeni, de a 4-es metró már jó ideje késik.
2011. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

19:23 Vicc nélkül ja! Ez egy létező mindennapi társadalmi probléma,amit mi készen vagyunk orvosolni!

19:24 Nem úgy van az ,amikor körbe fogunk és addíg nem engedünk le,amíg nem vagy hajlandó lyukasztani! Láttálmár rendőrt buszon? Én nem!

2011. ápr. 4. 19:27
 15/25 anonim ***** válasza:

"Láttálmár rendőrt buszon? Én nem!"

Én igen, de nem zavartatta magát...

2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

ma 19:29

Valószínűleg akkor sem fogja! A rendőrség inpotens,azért vannak a Gárdához hasonló szervezetek,mi meg másért leszünk,de az is fontos ügy lesz!!

2011. ápr. 4. 19:31
 17/25 A kérdező kommentje:
*impotens
2011. ápr. 4. 19:33
 18/25 anonim ***** válasza:
A kellő ostobaság már megvan.Innentől kezdve már csak attól függ mennyi birkát tudsz a követődé tenni.
2011. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkit meggyőzni,de aki komolyan veszi az tüntesse fel az e-mail címét és írokneki a belépési feltételekről és a szabályzatról! Az alapkérdésem viszont még mindíg az ,miként tudnánk egy ilyen szervezetet bejelenteni/létrehozni?
2011. ápr. 4. 19:41
 20/25 Olga néni ***** válasza:
Létrehozni: Működési szabályzat, alapító okirat kell. Aztán meg kell választani a szervezet formáját is. Aztán meg be kell jegyeztetni. Mondjuk ne egyházként jegyeztesd be, mert eddig ugye azt is lehetett, és mindenféle jó kedvezmények jártak mellé, de most ezt szigorítani fogják - végre.
2011. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!