Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fradi és Újpest? Lány hagy...

Fradi és Újpest? Lány hagy egy levelet az apjának.

Figyelt kérdés

Az apa hazaér a munkából, és benyit a lánya szobájába. Egy levelet talál az ágyon, remegő kezekkel olvasni kezdi.


Kedves Apa!


Nagyon sajnálom, de elszöktem az új barátommal. Megtaláltam az igazi szerelmet. Nagyon aranyos, izgalmas piercingjei, sebhelyei, tetoválásai vannak, és egy hatalmas motorja. Terhes vagyok, és Ahmed azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában. Több gyereket is akar tőlem. Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni magunknak és a barátainknak. Ők védenek bennünket. Közben majd imádkozunk hogy Ahmed AIDS-e javuljon. A pénz miatt ne aggódjatok. Ahmed lebeszélte Jamal-lal, hogy szerepelhetek a filmjeiben. Sőt, kétszer annyit kapok, ha több pasival csinálom, vagy lóval.


Üdvözöl, szerető lányod


U.i.: Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és TV-zek. Csak meg szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, hogy a Fradi kikapott az Újpesttől....


2011. ápr. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez jó.
2011. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezderossz xD
2011. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
naggyon komoly! :D
2011. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazán találékony, nagyon jó
2011. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezjóóóóóóóóóóóó :D
2011. ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Istenem!:DD

Azaz Ahmed:DDDD Ez nagyon jóóóóóóóxD

2011. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elmés.
2011. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én így ismerem:

Vége:

U.i.: Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és TV-zek. Csak meg szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, hogy megbuktam több tantárgyból....

2011. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!