Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legsüketebb mondat...

Mi volt a legsüketebb mondat amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 21:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mármint a legelképesztőbb ökörség??

Azt hiszem az a mondat amit sok évvel ezelőtt a sógornőm mondott.

Tudni kell hogy a nővérem 154 cm magas.Én 162cm a sógornőm 156 cm magas.A nővéremnek már volt két gyermeke,mindkettőt sima szüléssel hozta a világra.Én egy időben voltam terhes a sógornőmmel.Jobban mondva a lányom 4 hónapos volt amikor a sógornőm ment szülni..

A terhessége végén azt mondta nekem,hogy az orvosa mondta,hogy Ő csak császárral szülheti meg a fiát mert túl alacsony..

Na ez a mondat betett nálam..Ritkán hallok ilyen ökörséget..

2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

auhzuj nsssrtaal,vettremix perepondntu! :D

Részegen mondta a haverom!

2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Király:)A munkatársam azt mondta a betonkeverőre viccből,hogy ezzel lehetne ám pírszingelni!Aztán nagy nevetésbe tört ki mindha akkorát mondott volna...
2011. ápr. 29. 21:23
 4/25 anonim ***** válasza:

Ezt nem hallottam, csak olvastam, de nem rossz. Figyeld a kérdést, majd utána a kérdező korrigálását


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__1752668-a..

2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ez hatalmaaas!!!!
2011. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor elkoposzhatik:)ÁÁÁÁÁÁÁ Kész!
2011. ápr. 29. 21:33
 7/25 anonim ***** válasza:
"Nagy este volt, csöngettek, mondom ki lehet az ilyenkor? Na erre nagy nehezen kimentem, és nézem hogy nem látok semmit!"
2011. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
készen is vagy:)
2011. ápr. 29. 22:03
 9/25 anonim ***** válasza:

"De miert nem mutogathatom az anuszomat?! Nekem van anuszpiercingem is!" meseltek nekem mondjuk. Az illeto lany akkoriban mar 18 felett jart es azt hitte az anusza a koldoke...


Vagy nalunk amikor az ikrekrol tanultunk:

Tanar: van barmi kerdesetek?

D: mechanikusan elo lehet segiteni az ikerterhesseget.

*eloado rohog*

tanar: *nem tudja h most szorakoznak-e vele* mire gondolsz mechanikus alatt? (en eloszor azert nem rohogtem mert azt hittem a lombikbebi-programokra gondol)

Diak: *ket kezet felemeli* hat peldaul RAZASSAL?


xDxD

2011. ápr. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
"Sok kis jó ember rövid helyen is elfér- vagy hogy is van" akkor még osztálytársak voltunk, de azóta se felejtettem el :)
2011. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!