Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legsüketebb mondat...

Mi volt a legsüketebb mondat amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
"Ha az anyád az utcasarki szemetes lenne simán én is lehetnék a nővéred anyja te barom!" xD szétröhögtem magam amikor halottam a bnőmtől xDDDD
2011. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Még nyolcadikos koromban a nyári szünet első napján kimentünk a barátnőmmel a strandra. Mindketten hófehér bőrű, szőkék voltunk, jött az egyik jómódú roma oszt.társnőnk. Kérdezte: Na, melyikünk a legbarnább?
2011. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
5 éve a nagymamámnak szívbillentyűműtétje volt, és ez nagyon komoly dolog volt neki. Akkor 76 éves volt és már régóta volt műfogsora. Miután végeztek a műtéttel, elkezdték ébresztgetni, de nem akart felkelni, majdnem meg is halt. Aztán egyszer csak feleszmélt és még ki sem nyitotta jóformán a szemét, az első mondata ez volt: Hol a fogam.
2011. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Még régen, mikor a bátyám nyolc év körüli volt, Apukám véletlenül leverte az asztalról a kedvenc poharát, és persze a bátyám éktelen sírásba kezdett. Apukám próbálta menteni magát a dologból, így mérgesen kivágta, hogy "Mit keres a pohár az asztalon?":D

Csak később jött rá, milyen hülyeséget mondott. :)

2011. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A barátnőimmel képeket nézegettünk frizurákról.Az egyik képnél megszólalt az egyik lány:

"Tetszik a hajnak a csaja."

Ezen nagyon behaltam.XD

2011. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A szomszédom mondta régen:

- Figyeld meg,hogy hamarabb útólérnek téged mint a hazug kutyát mert te sánta vagy..:)

2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Egy nyáron a Budapesti állatkertben sétáltam a párommal.

Ellőttünk ment egy család.A sörhasú apuka,a mindig ideges anyuka,és a 10 év körüli fiú gyerekük.. Ahogy sétáltunk jöttek a pónilovak (gondozókkal) amin gyerekek lovagoltak.A 10 év körüli gyerek meglátta és elkezdte az apját nyaggatni

-apppuuu!! Én is lovagolni akarok!

Mire az apja

-Majd otthon a hokedlin fiam!

(na mi itt nagyon hangosan röhögtünk...

2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Osztalyfonokom ofon h ne logjunk annyit mert tudja h mindenki tudja igazolast szerezni:


"Gyerkek, ezt hagyjatok abba, mert tudjatok a hazug embert hamarabb bebuktatjak mint a santa rokat..."


xD de gyoker...

2011. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Például ez is az.
2011. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nemrég az egyik osztálytársam azt mondta a másiknak:


- " Nyakd már csapon!" :DDD


Szakadtam.. xDDDD

2011. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!