Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi annak az ufós filmnek a...

Joe1015 kérdése:

Mi annak az ufós filmnek a címe, amelyikben egy család éjszaka kocsival megy egy elég kihalt környéken és ha jól emlékszem hirtelen megjelenik egy erős fény a kocsi felett ami miatt az autó kisodródik és nekiütközik valaminek?

Figyelt kérdés

Másnap reggel térnek csak magukhoz és szépen hazamennek, otthon veszik észre, hogy a náluk lévő kamera rögzítette az eseményeket és rajta vannak a szallagon az ufók is. Ez után az ufók üldözik a családot, főként a gyerekeket akarják elkapni.


Szeretném megnézni újra ezt a filmet, de nem emlékszem a címére mivel kb. 8-10 éve láttam :-)

Remélem valaki tudja a leírás alapján, hogy melyik ez a film


2011. máj. 21. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a filmet én is láttam már több évvel ezelőtt, de sajnos nem rémlik nekem sem a címe.
2011. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 arti válasza:
100%
árnyékemberek
2013. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!