Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vasárnap éjszaka elvesztettem...

Kshow kérdése:

Vasárnap éjszaka elvesztettem a jobb szemöldököm a Széchenyi lánchíd-nál aki valamit tud róla az kérem segítsen nekem . A becsületes megtalálónak felajánlom a bal szemöldököm plusz egy zacskó háztartási kekszet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van még mit csiszolni ezen...
2011. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JLlompi ***** válasza:
Milyen szemöldök volt ? Egyébként én ugyan így jártam a szüzességemmel :(
2011. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha jól emlékszem vörös színű volt és egy kicsit Barokkos.

Megtaláltad?!

2011. júl. 13. 18:29
 4/11 anonim válasza:
0%
Én azt hiszem láttam:ha szőke és bozontos ,akkor abban aludt egy csöves...hogy lehet ilyen hülye kérdést fltenni??bolond!
2011. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Majd rájössz ha te is ilyen cipőbe fogsz járni :((

De nem azt láttad akkor sajnos.

2011. júl. 13. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
én láttam. tuti az volt az. Képzeld el, éppen arra jártam. Megláttam a földön. Gondolotam magamban : " Ó, micsoda szerencsétlenség! Valaki elhagyta a szemöldökét!" Éppen fel akartam volna kapni, amikor jött egy macska, és lenyelte. azthitte egy hörcsög, annyira bozontos és szőrös volt. Utána iramodtam, amikor rávágtam egyet a hátára, és felöklendezte. Így a nyáltól, és különböző gyomorsavtól ázott, burjánző szemöldököt elvittem a talált tárgyakhoz. Tudod, a Marci bácsi bódéjához. Na, ott keresd. Örülök, ohgy segíthettem. A jutalmam kérem a lakcímemre. Ja, bocs. Én meg azt vesztettem el.....
2011. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ne aggódj nálam van ott felejtetted a spar-ba mirelit osztályon de csak akkor adom vissza ha elviszel egy kismacskát nem tudok ennyit felnevelni. kérlek.

szia

2011. júl. 13. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
én a spar-ban nem is jártam mert holnap vihar lesz. Te talán a másik emberét találtad meg. Nézzél már körül a hűtődben léccives. cserében a szemöldöködért.
2011. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lakatos Szánsájn-nak találtam meg a lakcímét.Megnéztem a hűtőben ott csak egy projektoros fali homokóra volt a muskátli és a ventilátor között az ajtó részébe meg egy kefir ennyi... de ha gondolod tudok neked rajzolni egy lakcím kártyát zsírkrétával.
2011. júl. 14. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
oké, az jó lesz köszönöm. nem lehetne temperával? a zsírkrétától maszatos leszek, és azt nem nézné félszemmel édesanyám.
2011. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!