Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történik, ha a bekenem az...

Mi történik, ha a bekenem az exem alsógatyáját csípős paprikával?

Figyelt kérdés

Egyből érezni fogja az égő érzést? Vagy csak később? És ha aznap az új nőjével lefekszik mi lesz?

Van valami ötletetek hogyan tudnék borsot törni az orruk alá? Nagyon-nagyon csúnyán elbántak velem, hónapokon keresztül csalt az exem vele, miközben én a pici gyerekünket neveltem és ápoltam otthon, mivel akkoriban sokat betegeskedett és minden energiámat a gyerekre összpontosítottam...ezt kihasználta az exem és azonnal nőzni kezdett, tudta, hogy nem fog szemet szúrni nekem a félrelépése. Csak éppen lebuktak, mert a nő direktben minden ruhát teleszórt a hajával, alig várta, hogy észrevegyem és boruljon a bili... egy számító, alattomos dög a nő... tudom a bosszúval lealacsonyodok az ő szintjére, de mostanában eljátszottam ilyen-olyan gondolatokkal, hogy hogyan keseríthetném meg egy kicsit az életüket...egyébként az exem se különb..több nőügye is volt az együtt töltött évek alatt, én hülye sose penderítettem ki, még nemi betegség haza hozása után sem. Erre is gondoltam, hogy valami mosóport, hogy kiütéses legyen vagy viszketőport kéne a gatyájába szórni, hogy azt higyje, hogy összeszedett a nőtől valami betegséget. Van valami ötletetek amivel meg lehetne szivatni?


2011. máj. 22. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem fogja venni, hacsak nem körülmetélt.
2011. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán dobd ki. Ne foglalkozz a bosszúval, mert csak még jobban izgatod magad, Nem ér annyit az a tróger. Vissza fogja kapni az élettől. Inkább keresd a boldogságot máshol. Tudom, könnyű mondani, de sokkal hasznosabb, mint ha a bosszún töröd a fejedet. Együtt érzek veled.
2011. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csokissüti002976 ***** válasza:
inkább wasabit... :D és azt is seggéhez.
2011. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem körülmetélt. :) az mondjuk nem is lenne baj, ha az exem nem venné észre, elég lenne az is, ha a nő visít, hogy csíp neki, miután berakta neki :S
2011. máj. 22. 18:13
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csak csípős paprika van itthon..vagy bors
2011. máj. 22. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

> Mi történik, ha a bekenem az exem

> alsógatyáját csípős paprikával?

Esetleg agyonver. :)

2011. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem hinném, hogy te egy szerencsétlen, ártatlan áldozat vagy. Már csak a bosszúszomj miatt sem. Ez így nem kerek.
2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!