Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes vagyok és elég sürün...

27hetes vagyok és elég sürün kívánom a füstölt szallonnát paradicsom paprikával hetente 1szer biztos elötte meg nem negyon ettem ki kívánja még? és milyen nemü babát vár? én még nem tudom)

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jó sok súlyfelesleg fog rajtad maradni szülés után....
2011. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sumergo ***** válasza:

Füstölt szalonnát elvileg nem is szabadna enned! Csak ha megsütöd, vagy főzöd.


22+4 hkm

2011. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát 60al indultam és 63kg vagyok, szerintem az a 3kg nem sok sütve nem szeretem, a védönő azt mondta hogy nyugodtan ehetek csak a hasam nő:-)
2011. júl. 8. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:

én is kívántam nagyon, és ettem is böven, kislányom született, most lesz egy éves és nem maradt rajtam sok kiló :)

szerintem ha heti egyszer eszed az nem sok, én volt , hogy minden másnap azt vacsoráztam :D

2011. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti egy szalonnától még nem fogsz elhízni :)

Én nem vagyok igazi húsevő, de a mostani terhességem alatt kívántam a sült bacont, stb...kisfiam lesz. A lányommal semmi húst nem bírtam letolni.

2011. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ezek az ezt nem szabad enni azt nem szabad enni engem totál kiborít!!!!!!!!!!!!!!!!!Azt mondják fahéjat sem lehet,mert megszülök előbb én végig ettem és 1 nappal jött hamarabb a lányom.Erős paprikát ettem reggeltől estig és annyit mint égen a csillag,még a moziba a sajtos nachos-hoz is azt kértem és nem lett semmi baja a kislányomnak,nem szültem előbb nem lett kis súlyú stb... egyél azt amit kívánsz.


6 hós baba anyukája

2011. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólásokat:-)
2011. júl. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!