Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zoknilopó manók. Hiszel...

Zoknilopó manók. Hiszel bennük? Tapasztaltad a létezésüket?

Figyelt kérdés

Múltkor, a barátnőmmel való beszélgetés során szóba kerültek a zoknilopó manók. Ő teljesen komolyan hiszi, hogy otthon azért tűnnek el rendszeresen a zoknijai, mert elviszik a zoknilopó manók.

Szerintem szimplán eltünteti ő / anyukája / kutyájuk / .


2011. jún. 7. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ellopták a zoknimat egy szer.
2011. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

látszik ,h a "Humor" témakörbe szántad.. XD

am. nálam is néha, de az a húgom :DDDD

2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
még szép h vannak a múltkor el is kaptam egyet úgy hívták h lakatos jóska XD
2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A kérdést eredetileg az Ezotéria/Természetfeletti lények kategóriába tettem és komolyan kérdeztem. Gondolom az adminok tették át humorba.
2011. jún. 9. 00:35
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagy tolvajok,büdös zoknikat lopnak.
2011. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 cserkó válasza:
Én eddig azt hittem ,anyum tünteti el a zoknijaimat, de most, hogy mondtad teljesen egyértelmű, hogy a zoknilopó manók voltak. :D
2011. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a bajuszlopó szatírokban hiszek! Egyszer arra ébredtem, hogy lába kélt a szakállamnak, ráadásul épp a konyha felé szaladt, szélsebesen. Azonnal felpattantam és utána rohantam, de sehol nem találtam, majd miután meguntam a keresést vettem csak észre, hogy a hűtőben a melegszendvics megnyalta a saját szemöldökét. >:(

Na, itt már nagyon pipa voltam, és elkezdtem vele ordítani: A szatír anyádat, te szendvics! >:W

Ekkor élet-halál harc vette kezdetét. Tudtam: „Vagy én, vagy a szendvics! Csak egy maradhat!”, így hát kénytelen voltam keményebb eszközökhöz folyamodni: váratlanul előkaptam a Vok serpenyőmet, és látványos mozdulatokkal jeleztem felé, hogy én egy elit szakács voltam Mezőkövesden. De nem ijedt ám meg: lasszót vetett a homlokából és Fülig Jimmyt megszégyenítő agresszív viselkedést kezdett tanúsítani. Mondom :O ,de csak meglepődtem, és egy hirtelen kézmozdulatot követően, ételnyom maradt a szakállamon… :P

Na, hát nekem ilyen tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, remélem sokatok okul majd belőle!!! :DDD

2011. jún. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:18


ez nagyon ottvan XD ha bármilyen más tapasztalatod van természetfeletti lényekkel kapcsolatban feltétlenül oszt meg velünk :)

2011. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a lábszőrtolvaj csenevészekben hiszek! Egyszer, épp lazultam a fotelben a tv előtt, mikor észrevettem, hogy a ballábam megvakarja a szempillámat. „:O Az annyát!”, kiáltottam fel, majd hirtelen elkezdett szaladni a kert felé, a lábammal együtt. Na mondom: „Csak nehogy belelépjek valamibe!”, s utána iszkoltam…

Körbejárom a házat, semmi, aztán feltűnik, hogy az egyik kerti törpe mód felett ki akar gáncsolni a saját lábammal. >:(

Na itt már borzasztóan pipa voltam, és elkezdtem vele ordibálni: „Te rohadt lábszőr csirkefogó! Rögvest add vissza a lábom, mert felfázom!” >:W ,de csak egy gúnyos mosolyt vetett rám a lábujjaim között.

Ekkor vérszomjas küzdelem vette kezdetét. Tudtam: „Vagy két láb, vagy semennyi! Egy nem maradhat!", ezért kihúztam egy flamingót a földből, és rátámaszkodva jeleztem felé, hogy sí olimpiát nyertem az Alpokban. De nem rettent ám meg: felkapta a slagot, és Piszkos Fred ragyogó tekintetét arculköpő, intenzív mustrálásba kezdett. Mondom <:O ,de csak meghátráltam, majd egy nem várt mozdulatot követően, ráléptem a szakállára… :P

Na, hát nekem meg ilyen természetfeletti tapasztalataim vannak, szóval, remélem, nem veszitek félvállról az ilyen komoly dolgokat!!! :DDD


Joe Alkesz

2011. jún. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
sziasztok.meggyőződésem,hogy vannak.nálam tuti vannak,ma tuti kettő pár zoknit mostam,és csak három darabot tudtam kivenni a gépből.ez nagyon titokzatos.
2013. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!