Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiszel ebben vagy tapasztaltad...

Hiszel ebben vagy tapasztaltad már?

Figyelt kérdés

Jöjjön bármi, amit másokkal teszünk az egyszer visszaköszön. Tehát bármit teszünk másokkal jót vagy rosszat azt visszakapjuk háromszorosan.Lehet nem éppen azt, amit elkövettünk, hanem más formában.

Vélemények?????? :)


2011. júl. 4. 18:26
 1/7 JLlompi ***** válasza:
43%
Ne nézz túl sok Nevem Ealr-t !!
2011. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm??? nem értem!!! Mit szerettél volna ezzel mondani???
2011. júl. 4. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a jó még nem köszönt vissza, a rossz viszont annál inkább, úgyhogy eléggé egyoldalú a dolog.
2011. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
a fagyi vissza nyal!!!velem volt ien!!:DD
2011. júl. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszaköszön bizony. Nálam pont ugyanúgy szokott ráadásul ahogy teszem:D De jó még sajnos nem köszönt vissza az atya istennek sem.
2011. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy jótett helyébe még nem kaptál jót, várj még egy kicsit. Előbb-utóbb megkapod. Meg kell kapnod. Hinned kell benne. Az örök igazság ezt diktálja.


És, akármennyire is rosszak veled, neked jónak kell lenned. Mert az ember alapvető értéke a jóság kell, hogy legyen.


Akár igazságosnak érzed a tetteid és a veled történtek arányát, akár nem, ezt így kell felfogni, mert egy jobb világ csak ezzel a felfogással épülhet fel. A haragot és a bosszút el kell vetni.


Igen. Idealista vagyok. De csak ezzel a felfogással tudom elképzelni az életet. Ha nem hihetnék a jóban, nem lenne értelme az életemnek.

2011. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valami hasonló elv alapján élem az életem, amelynek lényege, hogy egyszer mindennek megkapod az elllentétjét. Például: ha beszól neked egy goromba öreg, akkor biztos, hogy nemsokára egy idős ember kedves lesz veled. Vagy ha úgy érzed, a fellegekben jársz, és minden klappol, hamarosan visszaesés fog következni, aztán újra boldogság, és így tovább. :)
2012. nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!