Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Már egy jó ideje tetszik...

Már egy jó ideje tetszik nekem valaki. Mostanában elég gyakran találkozgatunk, de arra lettem figyelmes hogy mások is látogatják, sőt testi kontaktust is létesítenek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

De nem tehetek róla, IMÁDOM!

Legyetek szívesek pár nehéz kérdésemre válaszoljatok! :S


A kiválasztottam kicsit magasabb mint én. Én 175cm körül vagyok ő meg úgy naggyából 7 méter. Szerintetek cinkes lenne így végigmenni vele az utcán? Továbbá soha nem húz ruhát :S, már többször veszekedtem vele emiatt. Ja és persze még 1 fontos kérdés... Nem tudom eldönteni hogy az illető melyik nemhez vonzódik. Ha egy tóban nők és férfiak is fürdenek akkor az biszex tó? És végül. Szerintetek feleségül lehet venni 1 tavat a Magyar törvények szerint, vagy más országba kéne költöznünk?:S

Válaszotokat előre is köszi!


2011. jún. 19. 15:03
 1/6 anonim válasza:
te beteg vagy
2011. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát te nagyon unatkozhatsz:DD


drága gvadelupeiszűűz.

2011. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez valami elfuserált poén akar lenni.

Ha jól értem te egy tóba vagy szerelmes?

Magyar alkotmányban nincs olyan törvény ami ezt tiltaná

tudtommal.

Te megy az 1000 tavak vidékére Finnországba,ott legalább

rokonok is lesznek már mint a tó részéréről :D.

2011. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fúú, mekkora poén volt ez... Miért nem csinálsz inkább valami hasznosat. Mondjuk szemetet szedsz. Addig se fárasztod itt a népet.
2011. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeintem illik hozzád..sok boldogságot(Y)
2011. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben asszem fel kéne venned a vallását, a átkeresztelkedés vagy bemerítkezés viszont eltart egy darabig.Jobb, ha tudod, mielőtt rosszul jössz ki belőle..
2011. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!