Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segitség! Mit csináljak?...

Segitség! Mit csináljak? Elraboltak a reptoidok.

Figyelt kérdés
Itt vagyok egy reptoid ürhajon, félorája több féle szexuálois kisérletet hajtotak rajtam végre. Szerencsére most elmentek valahova az örök, de egy kounikátort itt hagytak. Rezgöre állitoták és felhelyezték a végbelebe. Nyomkodtam össze visza, de csak a gyakori kérdéseket forditotta le a gép, a többi weblap reptoid nyelven van. íííííííííííííkérlek mentsetek meg.
2011. jún. 29. 14:29
 1/10 anonim válasza:
de fáradt valaki :D
2011. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ki kell lőni a hajót!!!nem érdekel ha meghalsz!!
2011. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem is ezen csodálkozok, hanem hogy az űrhajón van net, és bejön rajta ez az oldal. :)
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Várj,megnyitom az atmoszférai csillagkaput a Pegazus galaxisban hogy a Földre juthass. A csillagkapu parancsnoksága Tealc és Daniel Jackson majd üdvözölni fog.Viszont megkéne nekem szerezned egy zedpéemet ugyanis csak azzal lehet a féregjáratot létrehozni.Küldök egy embert melléd aki majd eltereli a reptoidokat.AK-47 lesz nála: [link] arab származásu de írtó jó katona. szolgált itt Budapesten is a 34. kerületben,tudod ahol a Sztálin szobor áll.
2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
HUh, itt vagyok megint. Azért ide irok, mert a komunikátor valamiért csak ezt az oldalt forditja le emberi nyelvre. AMiota utoljára irtam három kisérletet végeztek el rajtam. Sajnos a zépéemet nem tudom elopni. Nem tudok kimenni a laborbol. De ha jön a csk1 akkor megnyugodtam. Csak siessenek.
2011. jún. 29. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
rendben.Már üzent Hammond tábornok a parancsnokságról ,hogy a segítség úton van.és az arab fickó az AK-47-esel is.
2011. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jól elvannak amúgy ezek itt 2-en xD

2 sci-fi b×zi egymásra talált :D

2011. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Öööö elnézést a pánik keltésért, csak egy gyenge elmélyü hülyéskedett. NINCS semilyen csata hajó Föld körüli pályán.


Üdv. Fjasd aIAhaf Parancsknok

2011. jún. 30. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
akkszoptad:"DD
2011. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most ne mon
2011. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!