Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elraboltak a reptoidok, és...

Elraboltak a reptoidok, és ismertették velem a tervüket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szövetségre fognak lépni a plejádokkal és a kriariaxokkal, és emberi alakot fölvéve beszivárognak a bolygónkra. 2013ra világuralomra törnek, kommunistának álcázva magukat, de még nem fedik fel kilétüket.

szóval így a világkommunizmus közepette földi időszámítás szerint 2013 október 4én újraélesztik Lenint, Sztálint, Pol Potot, Che Gueavarát, és más híres kommunista vezetőket.

Ez hatalmas pánikot kelt a földön.

Az igazi káosz akkor szabadul el, amikor együtt beszédet tartanak, és visszaváltoznak igazi földönkívüli alakjukká.

Teljesen kizsákmányolják a földet, aztán föllrobbantják a reptoid hiperszuper-ágyúval.


Az info biztos, de miután kiküldtek az űrhajóból, hallgatóztam az ajtó előtt, és hallottam, ahogy Xenut, a hatalmas reptoid vezért leb.ssza a felesége, mert a terv valahol hibázik, és meg lehet akadályozni.

Hogy akadályozzuk meg?


2011. szept. 3. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mit szívsz, de qurva jó az anyag!!!!
2011. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy raboltak kel


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2150330..


itt vagyok az űrhajón, és mondták h semmi ilyen nincs. Itt megy a havajozás egész nap, qrva jóóó

2011. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerinted csak egy űrhajójuk van???

amúgy xenut sikerült lefotóznom


[link]


és ott is sok reptoid punci volt. egyet meg is húztam.

2011. szept. 3. 00:47
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves moderátorok!


miért lett áthelyezve a humor kategóriába???

miért valószerűtlenebb ez, mint a sok ökörség amit ufo kategóriában összehordanak?

át lehetne helyezni azt az egész bagázst a humorba, vagy csinálni kéne nekik gumiszoba kategóriát.


amúgy meg tényleg elraboltak, csak a képen Xenu azért olyan mintha rajzolták volna, mert így álcázzák magukat a reptoidok a fotókon, hogy ne lehessen bizonyítani a létezésüket.


úgyhogy kéretik visszahelyezni a kérdésemet az ufo kategóriába.

2011. szept. 3. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
És most minden kérdéshez belinkeled kommentnek. Nagyon szánalmas próbálkozás.
2011. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!