Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Belenéztem a tükörbe és...

Belenéztem a tükörbe és szépnek láttam magam. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve, ilyen még sose volt.. :s
2011. júl. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
:D ezt butaság.Mi baj lenne azzal ha szépnek találtad magad?Csunya vagy?Mindenki olyan amilyennek érzi magát.Ahogy te látod magad,ugy látnak mások is.Figyeld meg,ez igy van.
2011. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figyi semmi gond én minden nap így vagyok ezzel:P;) meg lehet szokni:P jah és úgyis elmúlik:D
2011. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Franc egye meg,bárcsak én is igy látnám,de ez tényleg igaz,amilyennek látod magad,olyan vagy.Velem épp ez a baj,bűn rondának érzem magam.Hiába látok 1000x csúnyább csajszikat,de ők jól érzik magukat igy is,és ettől "megszépülnek" :/
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, unatkozásból írtam a humor kategóriába, de látom komolyan veszitek. :D Amúgy kedves utolsó, ezt tényleg így van. Még a legocsmányabb lányok is elhiszik magukról h szépek, és így a többiek is előbb-utóbb ezt hiszik, közbe meg nem is. :(
2011. júl. 8. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szépnek látlak téged…!


Üdv.: a tükörképed…

2011. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
x'D
2011. júl. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!