Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Belenéztem a Ezel című török...

Belenéztem a Ezel című török filmsorozatba, hosszú számomra értelmetlen monológok és cselekmények vannak benne, érti valaki vagy ilyen a török mentalitás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megértsd, az elejétől kell nézni, mert ide-oda ugrálnak az időben az események.
2011. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez igaz,mondjuk a monológok teljesen átvitt értelemben vannak benne,néha én se értem,de az épp akkoriban történt cselekvéseket mondják el.Főleg Ramiz bátyánk szeret mesélgetni,olyan mintha ő lenne a mesélője a filmnek,de néha már én is unom,legtöbbször nem is értem miről papol.Ezt leszámítva nagyon jó film,legjobb sorozat amit láttam :)
2011. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a sorozatot.Azt mondják,ezek a sorozatok olyanok,hogy 1 hetet kihagysz belőle,akkor is érted,hogy mi történik/történt.Na hát ez sztem nem olyan sorozat.Ha 1-2 részt kihagysz vagy nem az elejétől nézed,nem biztos,hogy megérted,meg az időben is szoktak ugrálni,szóval kicsit bonyolultabb. :)
2011. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sajnos nem az elejétől néztem (kb. 2 hét múlva kezdtem el nézni )és csak nagynehezen értettem meg...de mostmár mindent értek
2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!