Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aligátor kutyám lesz?! (avagy...

Aligátor kutyám lesz?! (avagy egy újabb bizonyíték a japán-magyar nyelvrokonságra? )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=tfidGggo9JE&feature=player_em..


Az ”Aligátor kutyám lesz” c. dal dalszövege (szabadfordítás!) (:


Monológ, a dal elején (vehetjük: intro)…:

”Hah…, Könyörgöm neki: Jaj Istenem, iszom, Pál, hogy nem jött el!... Mi van, hogy ha nem jössz értem? Könyörgöm, könyörgöm, legóm előtt odavitte! Na igen, csak szűnj email-ből már el! Tán dán gatyi? … (kakas…)”


Verze 1:

”Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! aligátor… aligátor… aligátor… aligátor… ku-tya-itt-már szül… (yeah…)”

”Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyáim az…! Aligátor kutyám az…! aligátor… aligátor… aligátor… aligátor… Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyáim, asztal!!!”


Refrén:

”A-li-gá-tor…! (ari ali) A-li-gá-tor…! (szívsz ki) A-li-gá-tor…! (ah, ah) A ku-tya-itt-már szül (yeah)... Aligátor kutyám lesz…!”


Átkötés (Bridge) 1:

”Szülj ma meg…! Szilvaszirom…! Szülj ma sejk…! Szilvaszirom…! Szülj ma meg…! Szilvaszirom…! Szűnj ma meg…!

Csurgatok…! …

Szülj ma meg…! Szilvaszirom…! Szülj ma sejk…! Szilvaszirom…! …

Mondom is…: Vak a suna, kan kukac lesz…!”


Verze 2:

”Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyám az…! Aligátor kutyáim az…! aligátor… aligátor… aligátor… aligátor… ku-tya-itt-már szül… (teszkó)…”

”Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! Aligátor kutyám lesz…! aligátor… (h)aligátor… aligátor… aligátor… Aligátor kutyáim lesz…! Aligátor kutyáim, aszta!!!”


Refrén:

”A-li-gá-tor…! (ari ali) A-li-gá-tor…! (szívsz ki) A-li-gá-tor…! (ah, ah) A ku-tya-itt-már szül (yeah)... Aligátor kutyám lesz…!”


Átkötés 2:

Szülj ma szépen…! Szalma szív…! Szülj ma szépen…! Szalma szív…! Szülj ma széfen…! Szalma szív…! Szülj ma szépen…!

Csurgatok…!

Szülj ma szépen…! Szalma szív…! Szülj ma szépem…! Szalma szív…! …

Könny öcsi van… a dzsuva… cigit ásnunk, Itt baj lesz…!”


Monológ, a dal közepén:

”Hah… Kölyök, a torony csíny! Szomja nincs rajta... Ott a csávó csimota. Ember surranó kotta… Annál, jobb oldalról világítani szín kaki. Itt van Aragon is, s Váncsa meg Karotta. Szám nincs, nem csináltuk… nem Kata kalapom hunt el ott!

Szellent.., pukim kit izgat…?”


(alternatív) Refrén:

”Óóóóó…

A-li-gá-tor…! (ali, ali) A-li-gá-tor…! (szívsz ki) (ingyeen) A-li-gá-tor…! (ah, ah) A ku-tya-itt-már szür-ke... Aligátor kutyám az…!”


Átkötés 3:

Szülj ma s.gg…! Szüli maci…! Szülj ma s.gg…! Szülj maci…! Szülj ma s.gg…! Szüli macit…! Szülj ma s.gg…!

Csurgatok…!

Szülj ma s.gg…! Szülj macit…! Szülj ma s.gg…! Szüli maci…!

Sehogy se jó…! (*ton-hal-van, i-igló*)…



Magyarra fordította: Joe Alkesz :)


2011. júl. 15. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
LOLXDXD
2011. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
imádom az ilyen hülyeségeket,főleg a finn-magyart xd De miért nem csinálsz belőle vidit,képekel :D sztem nagyon jó lett xDD
2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehhez fölösleges volt a szöveg, már magán a videón is röhögőgörcsöt kaptam :'D
2011. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez halálos:DSzétröhögtem magam rajta, nagyon jó:DD
2011. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kettőspontdédé ***** válasza:
Úristen. ez nagyon nagy. :P Joe Alkesz rajongó leszek lassan.
2011. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat! :)

Hálául, elkészítettem a videót…!


Íme…:

http://www.youtube.com/watch?v=fRcEFlA5F-0

2011. aug. 3. 22:48
 7/9 A kérdező kommentje:

FONTOS!!!


Az előbb megadott link, már nem működik, ugyanis, utólag találtam néhány hibás képsorozatot és újra kellett szerkesztenem a videót!! Az előző klipet töröltem, az új itt van:


http://www.youtube.com/watch?v=jNdWV8u_Crk


Elnézést, ha valaki már koránreggel látni szerette volna; ígérem, akármilyen hibákat veszek észre a továbbiakban, ez a klip fenn marad (legalábbis addig, míg a dal jogtulajdonosa le nem tiltatja)!... Még egyszer, bocs!! <:)

2011. aug. 4. 07:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ez betett XD

"Itt van Aragon is" LOL :D Ez megy fészbúkra :P

2011. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Juj, ez nagyon rossz xD! Azt hittem hogy majd olyan béna lesz, mitn sok japán-magyar nyelvrokonságvideó, de ez jó. :D
2011. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!