Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láthatnánk vajon elegendő...

Láthatnánk vajon elegendő heringet a velencei tóban, akkor, ha már mondjuk lemenőben, van a nap és kicsit tompább a fény, mint reggel szokott?

Figyelt kérdés
Van egy zöldes színű távcsövem, meddig üljek ott a tónál, mire beláthatok a vízbe, hogy fickándoznak a pontyokkal a heringfélék. Van lehetőség arra, hogy a parton lévő horgászellenőrt megkérjem, hogy egy általa is kedvelt, fekete serpenyővel jelenjen meg a későbbi órákban, hogy együtt kétpofára falatozhassunk belőlük?
2011. júl. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esélyed valószínűsége erősen tart a nullához. Sajnálom. :)
2011. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vajon nem csak margarinon
2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem Heringnek hívnak! Ha elegendő vagyok a számodra, akkor máris indulok a Velencei-tóra, hogy napkeltére odaérjek, és a zöldes színű távcsöveddel láthasd a teliholdamat a pontyokkal pancsikolni… Továbbá ismerek egy horgászellenőrt, akit rettegettjei nemes egyszerűséggel, ”Fekete Serpenyő”-ként aposztrofálnak, miután egyszer túl közelről ellenőrzött egy feketén alkalmazott bográcsot. Azóta egy illegális ”Made in Taiwan” embléma ékesíti nemes homlokát, és galád módon leszámol minden nem legális tevékenységet folytató egyénnel. Viszont nekem jó barátom, és megengedi, hogy lubickoljak a vízben, hering jelmezben, és ha tényleg csak nézni akarsz engemet, akkor minden bizonnyal ő is hozzád csapódna, hogy megvajazza a hátadat a felkelő Nap sugarában, nehogy leégjen, miközben jómagam lesitek fürdés közben... Kétpofára falatozni, viszont csak a szárazföldön termett, és az ÁNTSZ által kellőképpen bevizsgált élelmiszerekből tudtok majd, mivel barátunk nem fogyaszt a vízi élővilágból készült étkeket, miután egy napon csúnyán összeveszett egy felvágott nyelvű aranyhallal, aki az oly nemes halászédesanyját illette, alkalomhoz nem illő szavakkal, melyek jóval nem kecsegtettek… Egy szó mint száz: nem kell aggódnod, én jól látható vagyok a zöld távcsöveket illetően, és azokon keresztül is, bár néha, ha humorom teljében élek, kényszerűen eltűnök a horizontról, s néhány másodperc erejéig egy légüres térben rejtőzködöm - melyet a világűr talált ki, unalmában -, de később mindig előugrok a magányból, hogy mások is örömüket leljék az én látványomban. És a ”Fekete Serpenyő” miatt sem kell aggódnod, csak néha emészti fel személyét egy perverz hangulat, de később mindig ráébred, hogy újfent elrugaszkodott a valóságtól, és összevarrja a megbecstelenített tesztrészeket - de hát ilyen ő, ez a jó öreg és derék ifjú, már nem változik meg míg él… Na szóval, várunk, szeretettel a Velencein, én hering jelmezben leszek, a mellettem álló személyen pedig egy kék színű szalmakalap, és egy vajszínű hózentráger lesz, úgyhogy biztosan felismersz majd mindkettőnket! Szia!


Üdv.: az igazi Joe Alkesz – de ne mond el senkinek…

2011. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok! Nevem: ”Herr Inga”, és bolgár állampolgár hírében állok! Na szóval, bizonyos körökben úgy hírlik, hogy ön, kedves kérdező személy, ki nagyra becsült, egy tavon szeretne engem vizsgálatképpen végrehajtani, midőn Velencében tartózkodni, képp, vagyunk. Immáron, ezúttal tájékoztatnám önt, forrásaimat nem megjelölt állapotomban, igen nagyra becsült kérdező személy, aki továbbmenően még kedves is, hogy alkupozícióba léptünk, s a tárgyalóképességünket nem halaszthatjuk tovább! Tartózkodnunk kell a néhol pikírt és fellengzős magatartást illető módon, ámbár jómagam személye, ill. a felülemlített, kedvesnek illetett és a magasztos jelzővel ellátott kérdező személy jellemében messzemenőkig nem véltem felfedezni efféle modorosságot. Tehát ne szaporítsuk tovább szavaink hagyatékát, igen kedvesen felülemlítet, magaslati tényező kérdése, mivel szavaink nem hagynak nyomot létezésünk létezését illető mód, képp, csak írásaink ágyazódnak az öröklét tényezőjébe, amíg az megsemmisülésének hangot nem ad magáról! Szóval, a delikvens tavat illetően, mely egy Velence nevű létesítmény területén tartózkodik, bizonytalan idővallumot tekintve, hajlandó volnék, -képpen, az alul írott, néhol nemes, ámbár az öröklét fogságában szenvedő, és sokak által nagyra tartott kérdés tulajdonosának kedvére tenni, s kellő mód diszkrét öltözetet személyem alkatára öltvén, gyanútlannak tétvén önmagam, elvegyülni a jómagamat dicsőítő ponty-, és egyéb halnak tekinthető élőlények garmada sűrűjében, halmazállapoti megfigyelés céljából. Midőn ön, kedves alul és felülemlített, ki tulajdonosa eme nagyhírű kérdésnek tekinthető adatállomány, nívós, bár néhol visszamenőlegesen is tekintélyes sorainak tulajdonítható, az öröklét kárhozataképp fellépő, és csodás érveknek, mely a fokozott érdeklődés hagyatékául kielégítően hat a kíváncsiskodók szándékát vetően, beleegyezésének ad hangot, a tanúbizonyság kétséget nem ismerő megvalósulását illeték, képp, úgy váljék személyem, néhány óraszázalékot halszerű élőlénnyé, egy velencében, mely jelen helyzetben a Tó nevű község területén helyezkedik, voltaképp.


Üdv.: a Joe Alkesz alteregója, aki szintén az örökléttől szenved, bár gyanítja, hogy tévedés ténye áll fenn…

2011. júl. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!