Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a Myvip? (nem komoly...

Mi az a Myvip? (nem komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek! Én úgy hallottam, hogy valami édességféle, de sokan azt mondták, hogy az egy lepke lárvája.
2011. aug. 2. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy kukac ami sütikben él és mindegyikben benne van. Így biztosítják a gyártók a napi fehérjebevitelt.
2011. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
10%
Ne mondjátok már, hogy van aki bedőlt ennek. Ha van internete, akkor tudnia kell. Már akkor is ha csak beírja a google-ba. Úgyhogy szerintem ilyen hülyéknek akik ezzel szórakoznak nem itt lenne a helyük.
2011. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Yourvip.
2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Mint írta a kedves kis emberke, nem komoly válaszkákat kér! Ebből arra lehet következtetni hogy,... Tudod te azzzz! Na csak gondolkodj!!! Tudom hogy kapisgálod babámm!! Hát najóóó!!! Elmondom...... csak menj lejjeb ha kíványcsi vagggyyy!!



Biztos hogy tudni akarod??



Igenn???



Akkor még menny lejjebb!!



Ájj!!!!!!! Ha biztos tudni akarod akkor már csak azt kell tenned.. hogy nfbfbdsfb a bnobmt ok lfrbrhsnfinfddkééjébe

Vagyiiiss menj lejjebbb



Na most már elmondom!! Lent..



Hát a kedves emberke nem tudja hogy mi az a myvip

2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én rendeltem önöktől elég nagy tételbenö almát. amikor a munkásaim elkezdték felezni, észrevették, hogy az alma közepében nincs semmi, hanem bele van myvipezve.
2011. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A myvip az egy radiátor márka
2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tessék? Radiátor márka?? Najó.. Már sokféle hülyeséget hallottam, de hogy egy ember ennyire ne legyen informált??

Myvip amerikában található, a Missisippi óceántól 0.1134325235/2.55 miliméterre.. Ezt a tudatlanságot!!

2011. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Myvip egy eredetileg angol szó, a magyarban "Májvipp"-ként megtalálható. A "vipp" a "vipera" rövidítése. A Májvipera egy nagyon ritka állatfaj, ami görcsöt okozhat az agyban a máj konstans rágásával. Szenkyú.
2011. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ó a Máyam vedelni inni piálni! /remélem tudtam segíteni./
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egy szörny aki az ágyad alatt lakik és minden este KIELÉGÍTED orálisan
2011. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!