Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett? Apám egy...

Wutang kérdése:

Mi történhetett? Apám egy kijelentéssel annyira felidegesített, hogy kimentem és félbeszakítottam az autó vontatókötelét. Soha nem éreztem magamban ekkora erőt, szerintetek mi válthatta ki? Komoly válaszokat kérnék szépen.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Apukád előre elvágta neked, hogy sikerélményed legyen.

Vagy egy állat vagy, és átHulkultál. Nem, mégsem, olyat én szoktam, szóval az első verzió lesz.

2011. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem vágta el, de a kezeim, mintha zöldebbek lettek volna, és az alsógatyám is kékké vált...

Minden esetre elhagyták a házat, miután elmondtam, mi történt.

2011. jún. 28. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem Fekete Laci az apukád?
2011. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy Fekete Laci lenne. Mindjárt megkérdezem tőle
2011. jún. 28. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Na szóval, a Rózsa Sándor c. nagyszerű magyar "akcióvígjáték"-sorozatban volt olyan jelenet, amikor Oszter Sándor (R. Sándor szerepében) addig-addig feszítette a kötelet, míg el nem szakadt. Meg vagyok róla győződve, hogy O. Sanyi nem volt olyan erős, sőt még ketten, Rózsa Sándorral sem lettek volna... :))


De az igaz és tény(!), hogy egy feldühödött pszichiátriai beteg, képes rövid távon olyan erőt kifejteni, ami a legjobb formájukban lévő élsportolóknál is két-háromszor nagyobb teljesítmény. Pl. radiátort kitép a falból.

2011. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Éljenek a kevésbé-komoly kamukérdések. Egyébként barátom, te egy állat vagy.
2011. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az erő az izom-ideg kapcsolaton alapszik, nem az izomrostok sűrűségén/vastagságán.
2011. jún. 28. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:
És apádék mit mondtak?
2011. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok spenótot ettél mostanság.
2011. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy túl sok turbo-rágót :) Mondjuk az is vicces hogy nekiesett a vontatókötélnek :) persze mikor ideges vki akkor könnyen, ami a kezébe esik... De mi lehetett az a kijelentés... :)
2011. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!