Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttál már valaki fogatlan...

Láttál már valaki fogatlan embert, és ha igen akkor mit szóltál hozzá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,láttam már fogatlan embert.A nagypapám is fogatlan..És semmit nem szólok hozzá..Van műfoga,de nem szereti,mert kisebesíti az ínyét,így csak ha nagyon muszáj akkor teszi be..

Egyszer mindannyiunknak kiesik a foga..Ez az élet velejárója..

2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, és tudni kell hozzá, hogy aki már fogatlan, az többnyire idős, nyugdíjas.

És míg a nyugdíj általában mindössze néhány tízezer, a fogpótlás néhány százezer Ft. lehet.

Tehát, nem minden esetben a fogatlan ember igénytelenségéről van szó!

2011. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én most nem idős emberekre gondoltam, hanem fiatalokra akiknek nincs foguk.
2011. aug. 3. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 38 éves vagyok.Hiányzik 4 fogam..Sajnos nincs 300.000 forintom a fogpótlásra így hiányos a fogsorom..de ettől még nem vagyok igénytelen...Majd ha összejön a pénzem lesz fogam..(de nincs egy rossz fogam sem,csak hiányos.)
2011. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit szólnék hozzá?! bizonyára ő nem ápolta megfelelően, de azért vagyok annyira intelligens, hogy nem röhögök mások nyomorúságán.
2011. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ápolta rendesen? Lehet,de én egész életemben mindig mostam és e melett úgy járok a fogorvoshoz ,mint ha haza járnék. Van két húgom akik már 20 felett vannak és mind a kettőnek kő keményen 1 lyukas foga volt idáig.Genetika is befolyásolja ,meg nem beszélve az egyre romló ellátásról.A pénztelenségről 20 éve még igény kérdése volt ,de ma már pénz kérdése.Tehát mit szólok hozzá? Dühös vagyok ,de nem rájuk ,hanem a kedves haza árulóinkra akik ezt tették az országgal. Hogy manapság a fogászat az már luxus.
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!