Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetek terhes? Miből tudom...

Lehetek terhes? Miből tudom megállapítani? Jobban szétállnak ilyenkor a füleim?

Figyelt kérdés

tegnap a barátom megnyalta a kislábujjam ugyan még csak 8 éves vagyok (barátom 30) de mégis félek hogy esetleg terhes lehetek... már van ugyan 3 (Miguel, Marlon-Brando, Eufrozina) bár örülnék ha lenne még egy:D

(és hogy minden világos legyen ez nagyon nem valós kérdés)


2009. ápr. 13. 01:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mit szólnál ha alliteárló neve lenne? pl.: Kolompár Kunigunda,v Kolompár Krisztiánó? (De lehet pl.: Dzsásztin is-újabban nagyon divatos- esetleg Hannahmontana-így egybe!)

ui.:jó a kérdés!;)

2009. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

a neve mindenképped Orália legyen


pontosan úgy tudod meg, hogy terhes vagy-e, hogy leméred a már szétállt füled és a Balaton közepes távolságát, elosztod anyukád lábméretével és ha pozitív egész számot kaptál akkor terhes vagy, ha még kíváncsibb vagy a 100 alatti számok kislányt, a 100 feletti számok pedig kisfiút jelentenek, ha pont 100, akkor szőke hajú, kék szemű fiú-lány ikerpárod lesz

2009. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Hulió Álbertó Dzsenifériesz Oráliász sem rossz név...gratulálok a picikhez! :) biztosan nagyon felelősségteljes anyuka vagy! könnyű szülést kívánok! csak vigyázz a végén még valamelyik kisgyerek (Eufrozinára gondoltam, mivel jósnő vagyok jósoltam neked) megissza a magzatvizet.. Egyébként én is jártam így, mivel szegény gyerek nem igazán ivott vizet.. :D
2009. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A diagnózisod alapján 100%, hogy terhes vagy, a füleid pedig fokozatosan szét fognak állni, majd leválnak és átkerülnek egy másik univerzumba. Tapasztalatból mondom, hogy a piciknek ne adj vizet, mert akkor berozsdásodnak. Én a kisüsti szilvát javaslom, minr kiváló tápszert, de választhatsz nekik valami light italt, például St. Hubertust. Névnek meg ajánlom a Kiss hubertust és a Nagy Boázt. Már csak a megfelelő vezetéknevű apukákat kell megtalálnod.
2009. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindedd az léneg hogy bódottá leden me az támít.Attán a baátod maj leüli a vétén atta pá évet.Me a családdá é ül majd nem máté.Legyen a neve Máté. :)
2009. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Klotild, vagy Matild... ezek a leghangzatosabb magyar női nevek sztem xD Még a becenevük is elit: Klotyó, Matyó :DDD

Kolompár Klotild... kicsit nyögvenyelős, de nagyon szép!!!

2009. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!