Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyire volt durva a szecskaa...

Mennyire volt durva a szecskaavatód?

Figyelt kérdés
Igaziból én egyenlőre nem vagyok oda érte h megszívatnak mert kínosa érzem magam tőle.A tietek milyen volt?Mesélnétek róla pár szót?
2011. aug. 17. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

16 éve volt már, de nem emlékszem semmi durvára. Arra emlékszem, hogy véletlenszerűen elvittek egy-egy gyereket a mellékhelységbe, hogy megdolgozzák (ez egy kis keménykedést, valami löttyel itatást jelentett). Én nem voltam a kiválasztottak között, békén hagytak. Úgyhogy nincs elrettentő emlékem.

Ne parázz!...és bármi történik is, jövőre és az utána jövő években te se legyél majd szemét a kisebbekkel!

2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet le vagyok maradva,de mi az a szecskaavató :D
2011. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok,mostmár mind1
2011. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki még nem tudja : Középiskolába a 9eknek rendezett úgy nevezett beavatást amit a 10.esek csinálnak mert ők már kiléptek a szecskakorból.
2011. aug. 17. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet nagyon hülye vagyok, de nálunk gólyaavatónak nevezik :D
2011. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nálunk meg csak simán: szivassuk szét a kilencedikeseket:D
2011. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is gólya szívatásnak hívták.
2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tudtam mikor lesz és pont valamiért betegállományban voltam már 1 héttel előtte. Bolond leszek még házhoz is menni hogy megszopassanak :D De Ferit úgyhallottam elásták a veteménybesbe nyakig.
2011. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk meg fikaavatónak hívták :D de jól jártunk, az igazgató végig ott volt, meg a tanári testület 1-2 tagja, és nem engedtek semmi durvát. meg mi a végére jobban élveztük, mint a szervezők :D hozzáállás kérdése, ha poénnak fogod fel, nem lesz megalázó:)
2011. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem mentem el.
2011. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!