Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon durva másnapos sztorik?

Nagyon durva másnapos sztorik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
másnaposok, másnaposok 2 ---> na ezek durva másnapos sztorik xD
2011. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most nem filmekre vagyok kíváncsi hanem saját sztorikra :)
2011. júl. 23. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tőlünk 30km-re eggy városban a padon ébredtem fel.se telefon se pén semmi nem volt nálam,nem tudtam hogy hogy kerültem oda.Nagyon durva volt hajnali 5-kor felkelni eggy padon.És mikor naggyjából kitisztult előttem a kép akkor elmentem egyik barátomhoz és felhívtam a báttyámat hogy jőjjön el értem.Ez olyan kb Másnaposok cimű filmbe illő mert én is voltam vagy 20 helyen.Utána nagyjából kitisztult a ké pmikor elmesélték eggy páran hogy velem voltak egy darabig,de mikor bementünk egy kocsmába és onnan elmentem,na onnan teljes sötétség.
2011. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vok.Úgy tudtam meg hogy hol hogy másnap elmesélték hogy nagyjából merre jártam.
2011. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hohó, van.

Tavaly augusztusban lementem a Balatonra egy haverommal, meg az ő pár ismerősével. Estefelé úgy adódott, hogy töménytelen mennyiségű pia halmozódott fel az asztalon, a legkülönfélébb jellegű italokból. Én mindegyikbe belekóstoltam, ezt pedig megismételtem még jó párszor. Ezután már csak halvány foltok vannak meg, arra emlékszem, ahogy beestem a sátorba. Éjszaka arra ébredtem, hogy rettenetesen fázom. Elkezdtem tapogatni a pokrócom után, belenyúltam valami ragacsos, darabos termékbe. Valamint kifejezetten vizes volt minden körülöttem. Sejtettem, hogy valami nem stimmel, de gondoltam, ráér reggel. Erős fejfájással, penetráns bűzben ébredtem. Tiszta hányás volt minden körülöttem. Később kaptam meg az információt, hogy az éjszaka közepén felültem a sátorban, telehánytam mindent, fogkefét, tusfürdőt, táskát, ruhákat (nem csak a sajátomat). Mindenki furcsán nézett rám, sőt, inkább szánakozva. A napom jelentős része abból állt, hogy megmenekítettem az egyetlen ép melegítőgatyámat, amit feltűrtem, és abban voltam a plusz 30 fokban egész nap, valamint teljes mértékben ki kellett mosnom a sátrat, mert a béltartalmam ott rohadt benne. Arra is gyanakszom, hogy magam alá vizeltem, de azt akkor egész mellékesnek éreztem. Elmegyek fürdeni címszóval a maradék salakanyagot a Balatonba ürítettem, lemostam, ami mosható, és kiraktam a napra. Szörnyülködve vettem észre, hogy a törölközőmre, a pénztárcámra, valamint a telefonomra is jutott az egy nappal korábban magamba döntött alkoholból. Délutánra semmi sem száradt meg, büdösen, vizes-hányásos-vizeletes táskával szálltam fel a vonatra, a társaságot sem nagyon kerestem.

2011. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ÚristeeeeenXDXD
2011. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Victoria Winchester válasza:
Az utolsó sztori nagyon üt! :D
2011. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hajnali 2körül ébredtem fel (csütörtök másnap meló) a lakihegyi rádió-toronnyal szemben a buszmegállóban behugyozva egy őszi napon. Azt tudom hogy előző nap valamelyik kollégám egészségére megittunk egy pár sört.
2011. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy olajkút mellett ébredtem. Elgondolkodtam hogy Szombathely közelében hol van olajkút.Elmondanám sehol.Aztán valami nagyon büdöset éreztem. Észrevettem hogy egy nagy foskupacban aludtam el.Láttam egy tanyát,így odamentem megkérdezni hol is vagyok. Egy idős néni ült a ház előtt.Mikor meglátott elkiáltotta magát:"Megint itt van hozd a puskát Sanyi!" 5 és fél órát gyalogoltam és be értem végre Vas megyébe aztán egy kiadós séta után beértem Szombathelyre. (Próbáltam stoppolni de olyan büdös voltam nem vettek fel.)
2011. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: Ezen szakadok főleg a foskupacon meg hogy "hozd a puskáát sanyi" XD
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!