Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legcikibb dolog ami...

X) kérdése:

Mi volt a legcikibb dolog ami történt veletek vagy a leggázabb szituáció amibe keveredtetek? :D

Figyelt kérdés
Biztosan rengeteg ilyen kérdés volt már de azóta csak történt pár emberrel valami gázos :D jó lenne esti unaloműzőnek.
2011. aug. 18. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú szoknyában felszálltam egyszer a 7-es buszra Pesten. Tömeg, nyomorgás, lefelé a lépcsőn ráléptem a szoknyám szélére, és a szoknya egy az egybe leugrott a bokámra, én meg a Ferenciek terén álltam egyszál bugyiban.


Ugyancsak Ferenciek terén történt velem (valamiért vonz ez a hely), hogy futottam a busz után. Persze a 7-es után. Szembe velem meg egy pasi futott, ő a metróhoz. Összeütköztünk, hasra estünk mind a ketten.. a szatyrom tartalma szétszóródott. Segített összeszedni. Aztán felpattantam az épp bejövő buszra. Csakhogy nem 7-es volt, és valahova az Attila utra vitt, pedig időre a Móriczon kellett volna lennem.

2011. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az volt hogy egyszercsak úgy ébredtem hogy az utcán pizsamában a postást ölelgetem letolt gatyával és álló farokkal :/
2011. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
hát nekem is jól jönne most egy kis vidámság. viszont hasonló sztorival nem tudok szolgálni mert olyan a természetem, hogy csak a jóra emlékszek. mostanában viszont nem törént semmi gáz. vagyis inkább csak szerencsétlenség..
2011. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Bicikli ügyességit rendeztünk egyszer, kb 50 gyerekkel az ÉN biciklimmel, mivel én voltam a legjobb biciklis és nekem is volt csak ott a biciklim, egy BMX. És az az 5 gyerek előtt én olyan szépet estem. Éppen mutatom nekik: És itt így(és erre elestem). Elég ciki volt, amikor annyian nevettek rajtam :S

16/f

2011. aug. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy elit helyen dolgoztam, egyik nap meleg vettem a büfébe jó hideg kólát benyomtam mindet de a büfi elég rossz helyen és rossz időbe tört rám ugyanis voltak vendégek én meg a nagy munka közbe elfelejtkeztem magamról és akkorát böfögtem. elég gáz volt :D
2011. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
anyák napja volt a suliban... egy virágot játszottam és végig guggolni kellet mikor felálltam azt vettem észre, hogy lecsúszott a szoknyám és ráadásnak elromlott a cipzár ezért anyák napján végig fognom kellet a szoknyám... egy másik az is anyák napján történt (valahogy mindig ünnepeken) anyunak adtam át a virágot és lehánytam anyut... ja meg egyszer karácsonyi ünnepség volt (természetesen megint ünnep a suliban) énekeltem egyedül egy éneket és bepisiltem... és egy csomó ilyenem van még és mind ünnepkor történt
2011. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiúra azt hittem hogy lány...
2011. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
hát.... láttam Justin Bieber O Baby cimű dalát...
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cloofer ***** válasza:
100%

Bartnőmmel előző este együtt "aludtunk", s mikor kimentem WC-re, akkor beállította sunyiban csengőhangnak Justin Bieber - Baby-t.

Másnap hatalmas égés volt a suliban mikor poénból felhívott.

2012. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Haveromnál aludtam, reggel mikor felkeltem, nagyon kellett WC-re mennem de a haverom anyja épp bent volt, hmm... A folytatást rátok bízom! :-)
2016. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!