Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mivel ijesztgettek gyerekkorot...

Mivel ijesztgettek gyerekkorotokban a szüleitek, testvéreitek? (példa lent)

Figyelt kérdés
engem pl. azzal ha megeszem a dinnyemagot kikel a hasamban. eggyik ismerősömet meg azzal hogyha elvakarja a szemölcsét akkor elvérzik. titeket mivel ijesztgettek?
2011. aug. 23. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvisz a zsákos ember
2011. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Engem ezzel szoktattak le a biliről:

Anyám: Kisfiam,(2 éves) mostmár nagy vagy hogy bilibe csinálj úgyhogy elmondjuk az igazat, amikor ráülsz a bilire akkor a biliből egy szörny figyeli a segged és ha nem csinálsz az igazi Wc-be akkor megharap!


Nemnagyon emlékszek rá de ennyi megmaradt :D meg hogy sikitoztam és közben a szar félik kintvolt a faromból és feláltam sikoltozva rá a vétszére és végigszartam a házat :D

2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Te fogsz idejönni
2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Csomó hülyeséggel, a bakurásszal,hogyha nem alszok, akkor elvisz, hogy ha sokat iszok, béka fog nőni a hasamban, ha megeszem a magokat, kikel bennem..Ha mélyebben megyek bele a vízbe, elkap valamilyen állat (jó hogy nem mentem mélyebbre) meg hasonlókkal, már nem mindre emlékszem, annyi baromságot mondtak:D
2011. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.: ezen haltam xD :)
2011. aug. 23. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy elvisz egy Béla nevezetű , nagy üstöket áruló ember. Brrr...még most is ráz a hideg xD
2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha rossz leszek egy zsákban elvisz a drótostót
2011. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mumussal hogy ha rendetlenséet eakok a szekrényben akkor elvisz
2011. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hahahhah értem jön a rézfaszú bagoly akármi rosszat csinálok :DD
2013. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne menjek fel a padlásra mert elvisz a rézf.szú bagoly meg hogy ha rendetlenséget hagyok akkor elviszi a cuccaimat a gyeekjátékos meg ilyenek
2014. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!