Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok a reptiliánokról...

Mit gondoltok a reptiliánokról? Nagyon érdekes! ( A többi lent található) Kérlek olvassátok végig.

Figyelt kérdés

Gyíkemberek (Reptilianidák)



A csoport következő prominens képviselője a Dean által humanoid fajként bemutatott, hűllőszerű karakterekkel rendelkező, 180-210 cm magas gyíkemberek (reptilians). A gyíkemberek fajának leírásakor egyaránt szóba kerül a földi és más csillagrendszerek is, mint földönkívüli eredet. R. A. Boulay töménytelen időt áldozott a legkülönfélébb történelmi források elemzésére, ennek eredményeként kijelenti, komoly források támasztják alá azt a feltevést, miszerint földönkívüli gyíkember fajok népesítették be a Földet egykoron, s fontos szerepet játszottak az emberi faj megteremtésében. Thomas Castello, a Dulce bázis korábbi tisztje szerint, létezik egy szigorúan titkos földalatti létesítmény ahol számos földönkívüli faj tevékenykedik az USA nemzeti titkosszolgálataival közös programokon; a gyíkemberek a kezdetektől fogva egymás mellett dolgoztak emberekkel, s más, földönkívüli fajokkal:



„… néhány gyíkfaj [reptilians] őshonos földlakó. Az „idegenek” vezető faja a gyíkembereké… Rendkívül régi fajt jelentenek itt a Földön, a felszín alatt élnek… A gyíkemberek úgy hivatkoznak önmagukra, mint „őshonos földiek”. Talán ők azok, akiket „bukott angyalok” néven ismerünk, talán nem. Más szavakkal, mi [meggyőződésük szerint] betolakodók vagyunk a Földön… Amikor Vezető Biztonsági Technikusként dolgoztam a bázison [Dulce], napi gyakorisággal kellett kommunikálnom velük. Ha bármi probléma adódott, ideértve a biztonsági dolgokat vagy a videokamera-rendszert, engem hívattak. A gyíkemberek „dolgozó osztálya” volt az, aki rendszeresen alacsonyabb szintű működési állapotba hozta a fizikai laboratóriumot a Dulce bázison.” Castello szerint a Dulce bázis alacsonyabb szintjein az emberi jogokat szinte semmibe veszik, fogságban tartanak embereket az emberi-földönkívüli társult vállalkozás vezetői. William Hamilton, jól ismert UFO kutató, egyaránt vizsgálta a Dulce bázist és Thomas Castello állításainak megbízhatóságát, úgy találta, mind a bázis létére, mind az állítások tartalmának megalapozottságára nézve a kijelentések szilárd alapokon nyugszanak. Thomas történetét valószínűleg rendkívül nehéz lesz elhinni vagy elfogadni. Látszólag olyan, mint egy éjszakai rémálom. Az viszont egyértelmű, valami különleges dolog történik a Dulce bázison. Thomas ismeri a választ? Talán iszonyatos igazság rejlik a folyamatosan megfigyelhető ufótevékenység, eltérítések és állatcsonkítások mögött. Kormányaink titkosszolgálatai már évtizedek óta kísérik figyelemmel az idegenek aktivitását. A rendkívüli állítás rendkívüli magyarázatot igényel. Talán csak egy szimpla szereplői vagyunk egy hatalmas csillagközi birodalomnak.



Hamilton következtetéseivel kapcsolatosan, miszerint Castello állításai megbízhatóak, írtam egy tanulmányt a Dulce bázisról, s úgy találtam a hozzáférhető információk szinte tökéletesen egyeznek Castello kijelentéseivel az emberi jogok súlyos megsértése kapcsán, különböző idegen fajok, az Egyesült Államok titkosszolgálatai és a velük együttműködők által.



Linda Moulton Howe, oknyomozó újságíró és ufókutató, interjút készítet Jim Sparxszel, egy „eltérített kontakttal”, aki – állítása szerint – számos, a Földön őshonos gyíkemberrel találkozott. Sparx szavai szerint az őshonos gyíkembereknek megvan a saját kultúrájuk a Földön, s az emberiséggel már évezredek óta kapcsolatban vannak, hol segítve, hol egyszerűen rezervátumként kezelve bennünket. Sparx szavai szorosan egybecsengenek egy másik „kontakt”, Ole K. kijelentéseivel, aki határozottan állítja, találkozott egy nőnemű gyíkemberrel, „Lacerta Files”-szel. Lacerta elmondása szerint a Földön élő gyíkembereket határozottan el kell különíteni a földönkívüli gyíkemberektől, akik csak időszakosan keresik fel bolygónkat. Miközben Ole K. kijelentései közül néhány vitatható, a teljes kép egybehangzó és összecsengő Sparx és mások kutatásaival a gyíkemberek kapcsán, és mindenféleképpen érdemes megfontolásra a gyíkemberek földi tevékenységének jobb megértése kapcsán. Lacerta elmondása szerint a gyíkemberek magatartása az emberiséggel kapcsolatban óvatos, hiszen úgy tekintenek ránk, mint valamiféle primitív fajra, mely a Földet tápláló más idegen fajok egyfajta birtoka. A Földön őshonos gyíkemberek, Sparx elmondás alapján, egyfajta „betakarítást” végeznek az emberek között, ami nem veszélyezteti az emberiség fennmaradását a bolygón. E kijelentést azt sugallja, hogy a gyíkemberek követik a megállapodásokat „kötelező” jelleggel, hiszen erre kényszerítik őket a náluk sokkal nagyobb erőt képviselő idegen fajok, akiket Lacerta említett.



Összegzésként elmondható, hogy a kiszivárogtatók és a kontaktok eddigi állításai szerint, megfogalmazható az a határozott állítás, miszerint létezik egy őshonos gyíkember faj a Földön, mely jelentősen érintett az emberiség elitjének manipulálásában, gazdasági intézmények befolyásolásában, vallási hiedelemrendszerek irányításában, katonai tevékenységben, valamint az emberiség eltüntetésében a történelem színpadáról. A globális problémák folyamatos keltéséért szintén az (őshonos) gyíkemberek felelősek, ideértve az emberi jogok súlyos megsértését, az elit korrumpálását és uralom alá hajtását, a média és az üzleti élet ellenőrzését, vallási dogmák összezavarását, a történelmi amnéziát és a agresszivitás kultúrájának elterjesztését.


2011. aug. 31. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennyi irást mennyi ideig irtad? Minjárt el olvassom
2011. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Tom Benko ***** válasza:

tl;dr

Szánalmas.

2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
A Reptiliánok egyértelműen gonoszak.
2011. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Első vok ezt biztos ki másoltad valahonnan :)és 2 méteresek olyen mind az uszodánkban a leg mélyebb víz de ha a föld alatt nagyon mélyen fekszik ez a bázis akkor a föld magmája miért nem olvassza meg őket?xD (tom ez egy hülye fogalmazás)

De a a föld alatt vannak közel a talajhoz akkor az olaj meg a kut furok miért nem találták meg?Szóval nem tom hogy mi van sztem nem tom!

2011. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Rákerestem Lacerta Files-re és ezt találtam meg [link]


Hogy mennyire igaz , nem tudom, de van benne valami hiszen a nevet már eleve sokan ismerik a világhálón.



[link]

2011. aug. 31. 15:02
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó örülök hogy érdekel a téma...


Tudnod kell hogy a föld alatt élnek, legalábbis szeretnek ott élni.. A lényeg, hogy ha szeretnek ott élni a föld alatt, akkor nem biztos hogy a láva közelében helyezkednek el..


Pikkelyesek, aminek köszönhetően talán talán jól bírják a meleget.


Arra is gondolni kell, hogy akár a helyek alatt pár száz méteren helyezkednek el...


Arra is gondolni kell hogy a szenet nagyon mélyről bányásszák , ahol azért már elég meleg van , És az ember olyan mélységben még tud dolgozni is..



Ne felegyük amikor 6 hónapig rekedtek lent a bányászok Chilében ... És túlélték.

2011. aug. 31. 15:07
 7/18 A kérdező kommentje:

Ja amit kihagytam , ezt nem én írtam - csak bemásoltam és még fogok feltenni ehhez hasonló kérdéseket, azért is mert kezdet unalmas lenni ez a sok kérdés, ez ufó volt? Mi volt ez mit láttam az égen? nagyon érdekes valami fényes dolgot láttam az égen aztán eltűnt?


Meg kell értenetek , az idegenek itt vannak köztünk...

Hogy mi lesz hogy nem lesz , nem tudom...


Nagyon kevés ember van olyan aki tudja az igazságot.

2011. aug. 31. 15:14
 8/18 anonim ***** válasza:

1.Na álj!Chile-ben azért élték túl a bányászok,mert kaptak élelmet...

2.Ha lennének ilyen „földalatti emberek”akkor bizonyos ásatások illetve kútfúrások során észrevettük volna őket...

Egyébként a gyíkember megnevezésen jót nevettem.:D

Ui:Eredetileg annyit akartam odaírni hogy jót röhögtem,csak nem vagyok szemét és megosztottam veled a véleményem ugyhogy nem lepontozni...

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=2ArFhxbo78k


itt megmutatják hogy milyen barlangrendszerekben élnek nagyon érdekes.... Nem tudom hogy ezek a dolgok mért nem vetik fel az érdeklődéseiteket....


A videó felétől lehet látni a képeket ahol a reptiliánok élnek.

2011. aug. 31. 15:21
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem hunter egyáltalán nem pontozlak le, köszönöm a válaszodat..


De kérlek amiket írtam olvasd végig, minden kérdésedre választ fogsz kapni..


Egy részt nem ott élnek ahol az olajkutak vannak, és nem is ott élnek ahol szenek vannak.


Ők mint reptiliánok már az emberiség előtt is itt voltak a földön, minket embereket betolakodóknak tartottak és tartanak most is..


Ha jól értelmezem, de ez csak puszta hipotézis az én részemről.


Régen mi a reptiliánok szolgái voltunk, egyszer fellázadtunk többen voltunk mint ők... Vagy valami hasonló, de biztos többen vagyunk mint a reptiliánok, a lényeg hogy mi átvettük az irányítást, elvileg mi más idegenek leszármazótjai vagyunk itt a földön,


Nem értek sok dolgot, de kérlek benneteket ne kételkedjetek. Túl sok különböző forrás található ebben a témában ami megegyezik , nem lehet hazugság.

2011. aug. 31. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!