Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van természetfeletti állatkere...

Van természetfeletti állatkereskedés Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretnék veni egy házi vérfarkast vagy házi sárkányt, ha lehet kölyköt.

Mennyibe kerülhet?

És ugye ténleg nagyon tanulékonyak?

Mennyi táplálékot és folyadékot fogyasztanak?

És ugye simán megélnek kint a szabad ég alatt is egész évben. Max valami tetös ól elég nem?

Elöre is köszia válaszokat.

Akiknek van leirhatják hogy könyü e tartani ilyen állatokat.


2011. szept. 6. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Elég színes a fantáziád.....:D
2011. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy vérfarkasom...napon10-15kg húst eszik ..és naponta 15-20l vizet iszik.Amúgy egy pajtában alszik,de nap közben kinnt van kiengedem a rétre,vagy az erdőbe ;)

Nem nehéz ilyeneket tartani..és ha jól neveled nem támad emberre ;)

Amúgy 355000 ft volt :D kölyök hím, sötétbarna és Wolfy a neve ;D xDD

2011. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem házisárkányom van:)

háát nem mondanám hogy tanulékony tavaly megbukott matekból

Ha reggel elveszed a hajvasalóját nagyon morcin tud nézni és szinte leharapja a farkad :D ÉÉÉÉS ááááh:O ha elveszed az új ruhályááát :O:O:O:O áhh nem nem csinál semmit észre se veszi :D

2011. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ja ja, lehet venni, csak nehéz rábukkani, és sokáig tart még beszerzik... lehet hónapokat kell várnod még megjön az állat... 4 éve vettem egy sárkányt, de úgy tűnik valami nincs rendben vele, mert csak 1 méteres... szárnya sincs neki, lehet mikor szállították, azt elfelejtették hozzá kötözni, vagy mellé csomagolni... integetni viszont megtanult, sőt a farkával mint az ostor odaüt, ha valami nem tetszik neki... kezdetben néha véren is élt, állítólag az enyém nem megfelelő neki, azért maradt ilyen aprócska... most már kizárólag növényt eszik...


[link]

2011. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
te, és a házisárkányod tűzokádó vagy lovagi harcokban bevethető? Mert azt hallottam a túzokásó sárkányok nagyon veszélyesek, és speciális étrend kell nekik . (pl. lángolt kolbász). De okosabbak, mint a többi- asszondják.
2011. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 pyronka ***** válasza:
68%
én galambokat tenyésztek,természetfeletti léte abban nyilvánul meg,hogy láthatatlan(többnyire) de annál inkább érzékelhető szaglással. Olcsón árulom, ha érdekel keress meg s megbeszéljük az anyagiakat:)
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De átraktak a humorba:'(

pedig ez tök komoly:)

ha valaki sárkánypikej jével bent lehetvezotériában 30 fölöti válaszal én mért nem egyszerüen nem értem legaláb még a fél ezo akor jöhetne humorba

mert olyan humorosnak tünik a kérdés:s

de pedig én ezotériások válaszára lenék kiváncsi érdekelne van e ilyen

de ha it maradok mindegy várom a válaszokat továbra is:)

és nem kel át teni senkit ide (akit emlitetem)

ha ö ott van jó helyen hisz ha ö jöne hányan jöhetnének még.

2011. szept. 6. 17:30
 8/12 A kérdező kommentje:
az a kép nagoyn tetszik nekem is oylan sárkány kell:P
2011. szept. 6. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor dönthetsz most már :) ilyen sárkányt szerintem elég könnyű beszerezni, de tartani nem... kezdő de elszánt emberke a minimum, hogy szocializálódjon is, mert gondolom, azért ha nem is hátasállattá, de kezessé szeretné tenni aki tartja :) fő a tisztelet neki, és akkor talán elfogad :)
2011. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 murderborn ***** válasza:
100%

van egy igazságos politikusom.

elég természetfeletti?

2011. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!