Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak saját természetfeletti...

Vannak saját természetfeletti élményeid?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok, amikre nem kaptál magyarázatot? például hogy furcsa hangokat hallottál a szobádban, vagy ilyenek?

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!


2011. szept. 11. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt;

Történt egyszer,hogy a barátnőm átjött hozzám.

Már nagyon untuk a banánt,úgyhogy kitaláltuk,hogy netről olvasgatunk egymásnak vicceket (de ilyen jó fárasztóakat:D),először ő kb 10 percig ,majd én.

Noshát, ő volt a soros,és én már nagyon untam,így elővettem a telefonját,amivel elkezdtem kamerázni,de csak úgy poénból,és összevissza forgattam a képet.

Én direkt nem beszéltem közben,mert nem szeretem a hangomat visszahallgatni.

Beszélt,beszélt a barátnőm,majd kicsi csend,és mondta,hogy lassan neki menni kell.. itt megszakitottam a videot.

Visszanéztük,és ott ahol a csönd volt,ott egy ilyen meghatározhatatlan hang (szerintem inkább férfi) annyit szól bele,hogy MONDJAD NEKI.. legalábbis mi ezt értettük belőle, de nagyon beszartunk,hiszen se tv nem volt kapcsolva,se semmi,és csak mi voltunk itthon.

Mai napig nem tudom megmagyarázni,hogy mi volt ez és hogyan került oda és mire utalhat,de abban biztos vagyok ,hogy nem mi mondtuk.

2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát volt elég sok ilyen...
2011. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

utolsónak:

leírod legalább az egyiket?

2011. szept. 11. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik éjjel kimentem a fürdőszobába. Ahogy ott voltam hallottam 2 női hangot akik csendben, fogalmam sincs milyen nyelven beszéltek bent a szobában. Először arra gondoltam biztos csak a szomszéd, ahogy beszél áthallatszik. Szóval teljesen nyugodtan mentem visszafeküdni be a szobába, erre megint meghallottam azokat a hangokat. Odanéztem az ágyra láttam 2 sötét emberalakot ülni az ágyon. Én hirtelen ledermedtem, úgy láttam mintha a fejüket felém fordították volna, aztán a falon keresztül távoztak mindketten. Úgy gondoltam hogyha ártani akartak volna, akkor megtették volna. Szóval, mivel nem volt kedvem a földön aludni, visszafeküdtem és megpróbáltam aludni.
2011. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azta :O az uccso az ha igaz akkor durva :O xD

biztos nem mertem volna odafeküdni ezekután xD :|

2011. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsóelőttinek jesszus nálam ezek után biztos egész éjjel égett volna a villany :D
2011. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ők nem akartak ártani. Az a baj hogy a lakásban vannak más lények is amik meg lehet...

De (még) nem tudok velük mit kezdeni.

2011. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Prokiller ***** válasza:
Nem nekem de az egyik barátom mesélte azt, hogy hajnali órákban álmodott valamit (azt nem mondta mit) és álmában azt mondta: -voltam de már nem vagyok. És felcsapódott a (az amugy mozdíthatatlan) szúnyogháló és egy óriási szél kiment a szobából. Amikor felkapta a fejét már nem volt ott semmi és éneklést hallott az előszobájukból. (elég brutál?) :SSS
2011. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Prokiller ***** válasza:
Van még egy! Egyszer volt, hogy Kint voltunk a focipályán a kertvárosban és egy vékony bőröndös alak sétált az úton. A lányok az utcának háttal ültek és nem látták. A férfi befordul egy beláthatatlan sarkon és eltünt. De abban a pillanatban kiesett a bőrönd a sarkon az utcára és magától csúszott az úttesten amíg át nem ment a túloldalra. Hát gondolhattátok h a lányok nem hitték el DE ÉN LÁTTAM!
2011. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon durva:|
2011. szept. 13. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!