Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Ha van ilyened, írd le, kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 15. 15:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Anyám a leszállást jelző gomb helyett a vészjelzőt nyomta meg. Mindenki minket bámult...
2011. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
szóval te voltáz az?xD
2011. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Első! Szerintem az nem nagy gáz, az egyik buszon amelyikkel járok sokszor előfordul az ilyen :D

Nekem az volt a legjobb, amikor felszállt egy nagyon elmebajos kinézetű fazon, és a buszsofőrnek ordibálta hogy őt meg akarják ölni, engedje fel a buszra. Utána oda-vissza futkározott az amúgy eléggé tömött csuklós buszon. Na de ez még semmi... Utána leszállt, FELKAPASZKODOTT A BUSZ HÁTULJÁRA, a lábával és 2-2 ujjával tartotta magát!! :D Egy megállót utazott így, akik látták azt mondták hogy nagyon vicces látvány volt. A kocsik persze dudáltak végig, mint állat. Miután "leszállt" a következő megállónál, elfutott. :D

2011. okt. 15. 17:29
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Rossz buszra szálltam fel, útközben vettem észre, szóltam a sofőrnek és úgy akartam csak ő tudja meg, de pletykálkodásnak köszönhetően az egész busz rólam beszélt, a legelől ülők meghallották amit a sofőrrel beszélek aztán terjedt a "hír" szépen hátra felé. Mondjuk ez nem vicces volt hanem inkább égő.
2011. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Fura, hogy csak ennyien írnak, nekem van egy csomó ilyen sztorim. Ha nem buszoznék, sok élménnyel lennék kevesebb... :DD
2011. okt. 15. 22:53
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
nekem nincsenek vicces sztorijaim. csak rossz tapasztalat. Pl jöttem haza álltam az ajtónál mert nem volt hely azaz tömve volt a busz, az egyik megállóba az egyik tata mindenáron felakart szállni (mintha nem érne rá) Persze beszolszaltam neki hogy ne lökdösön már nem tudok arrébb menni, ezen úgy felkapta a vizet hogy nekem esett meg akart ütni, majd egy jól irányzott rugásal leszállítottam a buszról. Persze mindenki helyeselte :) És szídta mint atom hogy milyen parszt :)
2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező:

a te sztoridtól leestem a székről a röhögéstől!ÉS LÉCCI ÍRJ MÉG ILYENEKET!!!XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

2011. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%

A buszon előttem ült két öregasszony. Azt mondja az egyik - Hallom megszületett az unokád, hogy hívják? Mire a másik elkezdett tanakodni, Evett? Ivott? Ja, nem IVETT!!!

Na, ezen beszartam a röhögéstől!

2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az egyik barátnőm imádta a Slágerrádiót és amikor megszűnt naponta több SMS-t is küldött nekik. Erre egyik nap ül a buszon, fülén a fülhallgató (ugye hallgatta a Slágerrádiót) és írt be egy SMS-t... Kb ennyi volt a tartalma: Imádott rádiósaim! Annyira sajnálom, hogy vége lesz az adásnak... pedig én mindennél jobban imádlak titeket... SZERTELEK TITEKET! TISZTA SZÍVEMBŐL! MÉG A SLÁGERRÁDIÓ UTOLSÓ NAPJÁN IS! Épp a buszomon ülök, szóval lécci küldjetek egy nagyon nagyon nagyon nagyon nagy puszit! Itt ülök a Győr-Ravazdi busz bal oldal, 4. sor ablakfelöli széken... és IMÁDLAK TITEKET! Vagy valami ilyesmit... a lényeg, hogy elég nyálasra sikeredett és a kis dilis még azt is megmondta, hogy melyik buszon és hol ül. Persze a sofőr is azt a rádiót hallgatta és amint beolvasták az SMS-t lefékezett, hátranézett, meglátta a barátnőmet és elkezdett jó hangosan röhögni. Ezt azóta is emlegetjük... :)
2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !!

Utolsó ez durva :DDD

Amúgy ez volt a legdurvább sztorim, amit leírtam. De elmesélek mégegyet... Egy elég tömött buszra szálltunk fel a barátnőmmel. Szerencsétlenségünkre közénk furakodott egy nagydarab, baromi büdös nő... Nincs jó szaglásom, na de ezt éreztem. Nem sokkal később, a busz elindulása után, két ember falamilyen parfümöt vagy kölnit kezdett el fújkálni mindenhova, nem messze az asszonytól. :D Sajnálatunkra ez egyáltalán nem segített ez a helyzeten. Ezután kinyitották az ablakot (hozzáteszem tél volt, rohadt hideg.) Sajnos az ablak kinyitása csak felkavarta a szagot, és hirtelen mégbüdösebb lett, ezért bezárták az ablakot. Legalább 20 percet kellett utaznunk, mire leszállt annyi ember, hogy arrébb tudjunk onnan menni... : DD Elég kellemetlen volt.

2011. okt. 16. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!