Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok jó szőke nős sztorikat?

Tudtok jó szőke nős sztorikat?

Figyelt kérdés

Nem kell hosszú, csak pár sor. Írok néhány példát:

Kicsit fáradt vagyok, mert tegnap videót néztünk. Már eleve későn kezdtünk bele, mert tök sokáig tartott összeszedni 19 embert, ugyanis a filmre az volt ráírva, hogy 18 alatt nem ajánlott.


Ma bosszúság ért. 3 órát várakoztam a mozgólépcsőn, mert áramszünet volt a plázában.


Ma a férjem adott egy lapot, aminek a két oldalára rá volt írva, hogy „FORDÍTS!”. Ezzel elment az egész délután.


Tegnap vizsgám volt autóvezetésből, és meghúztak. Bementem a körforgalomba, ki volt írva, hogy 30. Hát én körbe is mentem 30-szor, mégis meghúztak. És még most sem tudom, miért?

Lehet, hogy elszámoltam?


2011. nov. 5. 22:28
 1/5 anonim válasza:

boltban dolgozom pénztáros ként. odajön egy nö és kért egy cigit jó én adok neki egy olyat amilyet kért erre felháborodva szol nekem hogy neki ez nem kell ez halált okoz és hogy cseréljem ki jó mondom ne legyen jelenet kicserélem de mondom hogy ez is halált okoz erre mondta nézze csak rá van írva hogy a magzat elvesztését okozhatja és nekem ugye nincs magzatom. -.-"""

azt hittem ott helyben elsírom magam

bár nem szöke nö volt de jó sztori

2011. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátainknál egy szőke nő vendégeskedett. Barátaink még gyerekek voltak, és még egy nappal azelőtt elmentek megvenni az iskolai tanszereket. A füzeteket szépen befedték, vették celluxot is, és olyan bigyót hozzá, amire ráteszed és el tudod vágni azzal a szürke éles résszel. A szőkenő nagyon akart segédkezni, hát ragasztott celluxxal. Nem tudta, hogy az a "szürke valami" arra való, hogy letépjük vele a celluxot, ezért a fogával próbálta letépni a ragasztót. Erre amikor vagy már ötödszörre csinálta, azt mondja:

- Minek van ez a szürke bigyó itt, hogy a szememet szúrja?

Erre mi:

- Kedves, annak a segítségével kell a ragasztót leszedni.

A nő erre teljesen megszeppent, megmutattuk neki aztán:

- Ja, oké, már értem!

Én meg szakadtam a röhögéstől!


XDDDD

2011. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vak pasi véletlen a kávézó helyett bemegy a leszbikus bárba.

Leül a pulthoz, megkérdi:

-Mondjak egy szőkenős viccet?

Hirtelen nagy csend lesz.

Odamegy a pultos és mondja:

- Uram. Én egy szőke nő vagyok. Feketeöves karatés. A kidobó is szöke. Itt mellettem ez a hölgy is szőke. Birkózóbajnok. Valamint ott van maga mögött pár méterrel egy szőke rendőr. Most szépen gondolja meg hogy elmondja-e a viccet.

- Hát... Ha már így mondja. Meggondoltam magam... Nincs kedvem ötször elmagyarázni...

2011. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jók köszi szépen! Utolsó, ez nagyon bejött! :DD
2011. nov. 6. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz történet:


mentem haza a villamossal suli után és két osztálytársam is ott volt (szőke lányok) erre a butábbik megkérdi neked nem kellett volna leszálnod??? erre a válasz dehogyis hiszen hozzád megyek tudod -.-

2011. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!