Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez csak nekem furcsa az...

Ez csak nekem furcsa az egésszel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A reptoidióta mese szerint: reptoidok jó része a föld alatt és töredékük a politikát irányítja a felszínen. A többi vár 2012-re, mert a maják azt mondták és, mert megtehetik hiába haltak ki.

A mese szerint alakváltásra is képesek. Van 7 milliárd ember a földön, ha eltűnne pár millió vagy netán egy milliárd és ki lenne cserélve reptoidiótákra kinek tűnne fel a tökéletes álcázásuk miatt?!


Mikor látjátok már be, hogy mese az egész?


2011. nov. 7. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire idegesít miért foglalkozol vele?
2011. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:

Köszönjük Emese...

Igen, pontosan jól tudjuk hogy kamu az egész anélkül is hogy naponta 10en kifejtenék "észérvekben" hogy mennyire nincsenek reptoidok. Te tényleg azt hiszed hogy mi annyira idióták vagyunk hogy nem tudjuk kiszűrni belőle a hülyeségeket? Csupán trollkodunk meg poénkodunk a reptoidokkal, minden épelméjű ember rájött már. Persze ettől függetlenül nem mondjuk hogy nincsenek reptoidok, hiszen az univerzum végtelen, ki tudja hol élhetnek hüllőszerű idegenek. De ezzel a föld alatt élnek meg invázió lesz dologgal csak szivatunk titeket. Akinek van humorérzéke az jókat röhög rajta, akinek meg nincs az játssza a nagymenő atomfizikust aki mindent megcáfol.

2011. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést mint a másik 100, nem akarok unatkozni énsem.....
2011. nov. 7. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Reptoidok.. már megin ezek a rohadt Reptoidok, nem igaz, hogy

1,Van aki hisz ilyen baromságokban!!!! Könyörgöm NINCSENEK REPTOIDOK! És miért nincsenek?! Mert félnek Chuck Norristól! Még kifejlődni sem mertek, nemhogy megtámadni minket!

2,Naponta 15 KÉRDÉS! jön arról, hogy "ugye ti sem hisztek a reptoidokban" "ugye nem fognak leigázni minket" "ugye segítenek a csillámfaxlámák a minimax-ről, hogy legyözzük őket"

3,Én is itt ülök és ilyen hülyeségeket irogatok, ahelyett hogy valami értelmeset csinálnék....

2011. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Reptoid UFO kutató válasza:

Kérdező te bagyon, nagyon, sötét vagy !

Olvasd el az Iunaki könyvet. Ha több Reptoid lenne a felszínen ugyanúgy az emberek irányítnának mindent

2011. nov. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HOL?
2012. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!