Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most azonnal küldjem neki a...

Most azonnal küldjem neki a pénzt vagy ráérek ha megjelenik a Nigériai nagybácsikája? : ) ) ) De komolyan. Nagyon komoly levél. : D

Figyelt kérdés
Remélem, hogy ezt az időt? Hagytam a spanyolországi útja, és én némi difficulties.Unfortunately számomra kaptam kirabolták az utamat, hogy a szállodában, ahol i benyújtott mellett a mobiltelefon és a csomagom, és azóta én már nem money.At a pillanatban útlevelet által lefoglalt szálloda vezetősége folyamatban az idő kifizetés. Tehát én csak korlátozottan férnek hozzá e-mailt a now.I sürgősen szükség van a pénzügyi támogatást. A teljes összeget, amire szükségem van 2250Euros vagy bármilyen összeg, amit tud nyújtani nekem, hogy sort-ki a számlákat, így lehet, hogy intézkedéseket és visszatér. Én vagyok a pánik most, azt visszafizeti, amint kapok vissza, vagyok annyira zavaros most. Te nem voltam sérült, mert be azonnal, várja meg a választ kérek. Emese
2011. nov. 10. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kib*szott reklám van a kérdésed mellett!!!!

Azt a k*va!!! :O

2011. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

pfff ez nudli. én olyan levelet kaptam hogy küldjek kb 500 eurot eljön a csaj, és ha elveszem 22 millió dollárt kapok. :D Aztán 2 hónap múlva újra irt hogy angiába van köszöni a segítséget és küld 10 milliót a segítségért de persze újra küldjek neki 500 eurot :DD

Te mit kapsz cserébe? :D

Ez az év vicce :DDD

2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!