Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én egy bonchidai menyecske...

Én egy bonchidai menyecske vagyok? Ma reggel ugráltam mint a kecske.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

az sem, hogy minek vallod magad. Soha nem lesz semmi közöd a Magyarok vérmérsékletéhez, kultúrájához, mentalitásához. cigány, itt csak eb vagy, amit télen is csak oldalba rúgnak.


Látom a fajtád viselkedését. Nem csak Magyarországon, Ausztriában, Németországban, Svájcban is. Látom a törököket, akikben ugyan az a vér folyik. Olyan napilapok vércikkeiben írták, hogy "A törököket nem tudjuk integrálni a társadalomba", amelyet hozzádbasznak ingyen (Heute, Österreich, Der Standard (!) ) [Ezek nem politikai nézeteket közvetítő médiumok] Nem vagytok képesek olyan minőségű életformát kialakítani, amelyet a "civilizált" jelzővel el lehetne látni. Sem kelet-, sem nyugat-európai viszonylatok tekintetében. Pont ugyan annyira gyűlölik a felsorolt országokban is a pakisztánok, a kurdok igénytelenségét, agresszivitását, mint Magyarországon. Ezek az úgynevezett

2011. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amíg nem mindig más a szeretőd, és nem csak ráadásnak tartod az uradat, nem lehetsz igazi bonchidai menyecske :D nincs mitől félned.
2011. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos már ezeket is csinálom... ráadásul az uramat ma vízért küldtem
2011. nov. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!