Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Játszotok egy kicsit?

Játszotok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Mit látok a szemeim előtt ami m-el kezdődik már ma?
2011. dec. 24. 22:08
 51/97 A kérdező kommentje:

jól van lehet kérni a nézők segítségét:


Kérem vegyék a kezükbe ezt készüléket vagy micsodát ééés......... kezdhettik már ma!

..............................................................................................................................................................................

............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

aha itt is van:

a nézők:


40%-a: A-ra szavazott

18%-a: B-re

22%a: C-re

és a maradék 30% pedig a : D-re

Maguk játékosok melyikre tippelnének?


Az A-ra

A B-re

A C-re

vagy netán tán a D-re?

2012. jan. 1. 22:35
 52/97 A kérdező kommentje:
hmmmm melyiket jelöljük meg? Most mondjanak egy választ, mer hamarosan vége a műsor időnek és mehetek végre aludni.
2012. jan. 1. 22:36
 53/97 A kérdező kommentje:
nem tud senki se mondani egy nyamvat betütt se?
2012. jan. 1. 23:05
 54/97 anonim ***** válasza:
A
2012. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
háát őő fú..pedig én a D-t gondoltam volna..na de akkor legyen mégis A :)
2012. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 A kérdező kommentje:
biztos hogy az A-ra szavazól? 100% hmmm?
2012. jan. 1. 23:09
 57/97 A kérdező kommentje:
Műsor idő lejárt, találkozunk ma 18:30-kor itt a már ma csatornán. A viszontlátásra már ma!
2012. jan. 2. 00:00
 58/97 A kérdező kommentje:
már több mint egy órája megy a műsor emberek! lehet találgatni!
2012. jan. 2. 19:36
 59/97 anonim ***** válasza:

bocsi,elkéstem a buszt :DD

na de itt vagyok..akkor A-t mondom 100% pontosabban a ZS________-re szavazok..az a helyes megoldás...

2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 A kérdező kommentje:
biztos hogy az A megjelöljük, tuti biztos? Nem mindig a többséggel kell menni, lehet hogy jó lehet hogy rossz. Attól még mondom lehet hogy az A a jó, de lehet akkár a B is mivel arra szavasztak a legtöbben, de lehet hogy rossz.
2012. jan. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!