Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez valóban válóok?

Ez valóban válóok?

Figyelt kérdés
Az előbb kimentem a hűtőbe és kivettem egy maradék kocka tiramisut ami még karácsonyról maradt. Megmutattam a feleségemnek és közöltem vele hogy én fogom megenni az egészet mire ő azt mondta meg ne merjem enni. De mondtam én megeszem mert ő már két kockát is evett tegnap én meg egyet sem. Rácsuktam az ajtót miközben ő azt üvöltötte ez válóok. Átjöttem a nappaliba. Ti mit tennétek a helyemben hívjam az ügyvédet, lehet még ő is karácsonyozik? A zárat lecseréljem holnap amikor elmegy? Még nem jött be azóta.
2011. dec. 26. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes pár lehettek...
2011. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Jajj istenem :D Dehogy válóok :D

Ha ennyire tiramisu kell, akkor várlak szeretettel, nálam 12 féle sütemény van, közötte a tiramisu is,eredeti recept :)

2011. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ez?ha mindenki ezért válna el,ma házasság se lenne.
2011. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
istenem de buta emberek vannak a földön...
2011. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
egyik korábbi válaszoló vagyok:miért baj neki ha megeszed?nekem nem lenne baj:);)
2011. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
LoL :D
2011. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Inkább ti vagytok hülyék. Nem tűnt fel,hogy a kérdés poén???

Aki ennyire hülye, azt válaszolni sem engedném,csak rontja a színvonalat.

2011. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDD
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te, mondd meg a feleségednek, hogy a bíróságon válóokként feltétlenül mondja el, hogy azért kéri a házasság felbontását, mert a férje megette az utolsó két szelet tiramisut a hűtőből. Hadd röhögjenek egy jót a bíróságon. Pont, mint én.
2011. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen válóok. De írass alá vele egy elismervényt, hogy tegnap ő már evett a cuccból, aztán a papírral holnap első utatok a közjegyzőhöz vezessen, aki majd ellenjegyzi a dokumentumot. Az ügyvédedet addig is haladéktalanul tájékoztasd feleséged megmásíthatatlan szándékáról (ilyen esetben nincs Karácsony)!
2011. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!