Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő telt el aközött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el aközött, hogy először felmerült benned, hogy lehet, hogy a válás a megoldás, addig, amíg valóban be is adtad a válópert?

Figyelt kérdés
Hónapok? Vagy akár évek?
2011. szept. 18. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha, ha olyanom van akkor én is vàlàsra gondolok, és ennek màr több éve, még sem tettem semmit.
2011. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 év.Nehezen szántam rá magam a gyerekek miatt.
2011. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anyukám már 7éves koromban gondolt a válásra, de öcsémmel még kicsik voltunk pl hogy egyedül hagyjon minket ha dolgozni megy. 7 évet várt mire beadta a válókeresetet.
2011. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anya már akkor váláson gondolkodott amikor még a hasában voltam (megütötte az a férfi aki megcsinált,apának nem nevezem),de betöltöttem a 7-et mire elváltak (igaz 2 év pereskedés a felügyeletemen,mire elérte hogy ne is láthasson az exférje)


Én lagzi előtt 2 hónappal visszakoztam anno (jó döntés volt,az ex azóta veri a jelenlegi barátnőjét és iszik,nekem meg megtalálva életem párja)


Te mióta gondolkozol kérdező?

2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondok már nagyon régóta vannak, de én hosszú évekig hittem benne, hogy végül majd csak megoldjuk. Csak néhány hónapja, talán olyan fél éve jött a gondolat, hogy lehet, hogy nem fog menni, és válás lesz a vége. :(

Mintha összeállt volna előttem a kép hirtelen, hogy úristen, ez így egyszerűen nem fog már menni. Nálunk gyerekek egyébként nincsenek.

2011. szept. 18. 23:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy nem nagyon tartottam a válást megoldásnak. Nem is jutott eszembe sokáig, hogy válni is lehet. Vagy hogy néha egyszerűen válni kell.
2011. szept. 18. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig válj el mig nincsenek gyerekek,könnyebb


keresd meg az igazit

2011. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!