Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol a fenében járnak a reptoidok?

Hol a fenében járnak a reptoidok?

Figyelt kérdés
Én innen azt az infót kaptam, hogy 2012.jan.1-én megszállják a Földet. Ezen a dátumon arra ébredtem, hogy még mindig élek....
2012. jan. 1. 21:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

én egy vagyok közülük .. holnap megszálljuk a Föld nevű bolygót. Költözz a Marsra amilyen gyorsan csak tudsz , különben Te is az áldozataink közé fogsz tartozni.


Üdvözlettel: Reptoid Király

2012. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én Reptiod ezredes vagyok uram! Készenállunk leigázni ezeket a kis tetveket! Miénk lesz ez bolygó már ma!
2012. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Valaki felvilágosítana, hogy mi a rák az a reptoid?
2012. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
A reptoidok, azok gyíkszerű lények, pikkelyekkel, Gonosz lények, úgy tartják hogy gyarmatosítok, és népeket befolyásolnak a tudtuk nélkül, a föld is ebben a helyzetben van elvileg, és tudják magukat embernek álcázni. És itt élnek köztünk, a vezetők dns-ét az övékkel vonták be , ezáltal könnyebben tudják manipulálni az embert...
2012. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
hm.a reptoidok olyan cukik sztem és nem hiszem el hogy gonoszak :D egy reptoid fiú lesz a pasim? :)
2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Igen ám, de Magyarország 50 évvel le van maradva, vagyis még várhatod őket - még egy kis ideig...
2012. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

ma 11:19:


vigyázz mert ezek nagy nő csábászok!:


[link]


betegesen perverzek úgy hogy vigyázz velük, mer megszexuállnak.

2012. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Elakadtak útközben. Plusz még meg is birságolták őket, mert nem működött sem a négyesindexük, sem a háromszögük.

De komolyan:

A legújabb infó, hogy elakadtak a Klendatunál. Az arachnidzónát ki kellett volna hagyniuk. Talán mégsem annyira okosak és erősek? (Egy kicsit csalódtam bennük mikor ezt meghallottam)

2012. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 LinuxPower válasza:

Hát ha így folytatják, akkor a végén megelőzik őket a klingonok és a végén azok foglalják el majd a Földet!

:D

Amúgy szerintem ők is buliznak!

2012. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!