Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol a fenében járnak a reptoidok?

Hol a fenében járnak a reptoidok?

Figyelt kérdés
Én innen azt az infót kaptam, hogy 2012.jan.1-én megszállják a Földet. Ezen a dátumon arra ébredtem, hogy még mindig élek....
2012. jan. 1. 21:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

20 perc és ott vagyunk !


Reptoid Király

2012. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Készenállounk uram! A hadseregem már készenáll csak az ön parancsára vááárunk UUURAAAAAAAAAMMM!
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Indulás fiaim !

Igázzátok le a Földet !

2012. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Reptikon tábornok hol van uram szükségünk az ő hadseregére is uram!
2012. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nem várunk többet kezdődjön a hadművelet! Na nyomás! Nem azt mondtam hogy dobás hanem hogy nyomás, meghalsz mint egy kutya te je'nki gazember!
2012. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

RENDKÍVÜLI KÖZLEMÉNY!

A Reptoidok megkóstolták Borinéni mézes pitéjét, és emiatt lefújták a Föld elleni inváziót!

"Ha ilyen kellemetlen ételekkel várnak minket a Földön, inkább nem megyünk. Úgy döntöttünk, hogy inkább a ZZ plurárisZ alfa lesz a következő célpontunk. Majd visszajövünk 300 év múlva, hátha addigra megtanulnak főzni." Rapp-Toj-ID Tábornok

2012. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Mi? hát ezért küldtettek ide engem és a hadseregemet, átkozottak, húú ha hazaérek esküsöm leverem azt a mocsadékot aki ezt kitalálta.
2012. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
rasisghan emraot tarato fekaleszi stimor faert kulsziszta mento divecskaisz!
2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Nincs igaza! Nem fújtunk le SEMMIT! Majd mi főzünk mást! GYERÜNK IGÁZZÁTOK LE A FÖLDET!


Reptiod Király

2012. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

R.B.László te teee mocskos ember, ha megszálljuk a földet ,megtalállak és kifoglak belezni!


üdv:Gengszter Reptoid tábornok már ma!

2012. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!