Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van hasonló sztoritok, mert...

Van hasonló sztoritok, mert nekünk van egy ilyen tanárunk?

Figyelt kérdés

A közepébe vágnék. Van egy Angol tanárunk, aki régebben is, meg most is, folyton hülyeségeket ír(t) be. Pl. nekem azt, hogy: "Hangosan kiabálva kommunikáltam társaimmal a szünetben" -.- más osztálytársaknak: "Táncolt órán" Anno lehajolt a ceruzájáért ami elgurult... "Engedély nélkül ivott órán..."

Ezért mentem tagozatvezetőhöz:


Az volt a feladat órán, h készítsünk étlapot, mindegy miről, csak 10 vmit kellett írni. Mi írtunk is 10 vmit, meg másik 2 oszttársam is, csak ők kocsmát nyitottak (XD) mi meg írtuk a következőket: sör, bor, vodka....


Erre "annyira megijedt a tanár, hogy általános iskolás gyerekek ilyen alkoholos italokról tudnak, h lerohant a tagozatvezetőhöz, és elpanaszolta neki... Másnap mehettünk le a tagozatvhöz....


-.-


Egyben totál lejáratta magát


XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Na ehhez komment? Tudtok hasonló sztorit??


2012. jan. 9. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NO.
2012. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a háztartástan tanárnőm mindig engem csesztet.Van egy idős néni aki besegít a konyhán és ketten mindig engem égetnek be az osztály előtt.Pl hogy ;Rosszul csinálod azt tudod ugye?Én már lassan 50 éve főzök és ilyen ügyetlen kislányt még nem láttam.Na adjad ide azt a nyújtófát.

De az osztály már csak röhög rajtuk hogy mindig engem piszkálnak.De engem meg idegesít :D.

16/L

2012. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Komlósi a vezetékneve és mindenki komisznak hívja.

földrajzöt tanít és nagyothall. Egyszer tüsszentett vki és astmonta ezt otthon csináld kislányom :D még a narancssárga szerinte piros és még minket hív szín vaknak. Ofom is aszondja hogy már nekuk is elegük van.

2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi angoltanarunk is megiratta ugyanazt a felmerot szorol szora amit tavaly is megirtunk ugyancsak vele...es egy casj egyszerf a dogajat nem adta be es az a csaj kerdezte a tanart h na hogy tetszett a dolgozatom tanar ur es a tanar aztmondta h szepen dolgoztal, tetszett...holott az a csaj nemis adta be :0 ..!!!!
2012. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi matektanárunknak lesési fóbiája van... A dogámra azt írta: "4-es lenne, ha nem Dávidról másoltad volna"


Na igen, én bal oldalt legelöl ülök, Dávid meg jobb oldalt leghátul... Összetéveszt Chuck Norrissal

2012. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó, szal 1-est kaptam
2012. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy tanárunk, aki nagyon szigorú, és azt mondja, hogyha hangosak vagyunk leül, és folytassuk az órát nélküle, de csendben. És volt egy feladat, amikor büntetést kellett kitalálni egy mese szereplőjének irodalom órán, az egyik osztálytársam kitalálta, hogy el kell venni a ruháját, mire a tanárnő lehülyegyerekezte...:P Egy másik tanár pedig olyan, mint egy dinoszaurusz.xD Külsőre. Tanszobás tananáraim meg ennél is durvábbak: az egyik mindegyiknek azt mondja, hogy pajtikám, a másik meg ha valaki hihetetlent mond, ezt mondja: ,,Én meg szent vagyok, a hátam meg tollas''. De szeretem azt a tanárnénit, mert jó fej. Simán megmondta az egyik csajnak, hogy olyan, mint egy útszéli.xD
2012. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 benben13 válasza:
100%

Hallod nekünk az ofőnk Andi néni mindenkinek azt mondja hogy öcsém meg öcsifej..... egy s*ggfej multkor megkérdeztem tőle hogy mit csinálunk ma angol órán és rendesen leorditotta a fejemet hogy mit kérdezek már megint ilyen bun kó ocs mány módon....... Az igazgatónőnk Erzsi néni meg azt mondta hogy nekem kiskoromban a nyakam köré csavarodott a köldökzsinor és azért nem birom ha a TANÁROM fojtogat....... Miklós bá nem kicsit agresszív

frankón kedden kékre fojtotta a nyakam és megtartotta a suli...... na ehhez szólj hozzá 13 voltam

2012. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szegény! Őszintén sajnállak, de most tényleg. :(


Van még hasonló sztoriK

2012. febr. 10. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
óóh hagyjátok már magatokat azzal a "kemény" tanárokkal..: Nekünk az o főnk már 3 gyereket vert meg de nemis akárhogy felemeli a fülénél fogva lever neki 2 pofot a gyereknek agyrázkódása lett meg pörgeti a levegőbe..jah meg lever neki 1 pofot azt betörik a feje..DE MÉG NEM JELENTETTE FEL SENKI!!!
2012. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!