Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van hasonló sztoritok, mert...

Van hasonló sztoritok, mert nekünk van egy ilyen tanárunk?

Figyelt kérdés

A közepébe vágnék. Van egy Angol tanárunk, aki régebben is, meg most is, folyton hülyeségeket ír(t) be. Pl. nekem azt, hogy: "Hangosan kiabálva kommunikáltam társaimmal a szünetben" -.- más osztálytársaknak: "Táncolt órán" Anno lehajolt a ceruzájáért ami elgurult... "Engedély nélkül ivott órán..."

Ezért mentem tagozatvezetőhöz:


Az volt a feladat órán, h készítsünk étlapot, mindegy miről, csak 10 vmit kellett írni. Mi írtunk is 10 vmit, meg másik 2 oszttársam is, csak ők kocsmát nyitottak (XD) mi meg írtuk a következőket: sör, bor, vodka....


Erre "annyira megijedt a tanár, hogy általános iskolás gyerekek ilyen alkoholos italokról tudnak, h lerohant a tagozatvezetőhöz, és elpanaszolta neki... Másnap mehettünk le a tagozatvhöz....


-.-


Egyben totál lejáratta magát


XDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Na ehhez komment? Tudtok hasonló sztorit??


2012. jan. 9. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok lever neki 1 pofot megfejeli a falat és betörik a feje!!!
2012. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!