Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szoktatok telefonbetyárkodni?...

Szoktatok telefonbetyárkodni? Milyen szövegeket szoktatok mondani? :D

Figyelt kérdés

Mi a haverokkal elég sokat szoktunk, "Alíz vagyok csodaországból..szedj ki ebből a nyúlüregből mert a nyúl nagyon büdöseket szarik este és én azzal szoktam párolni a káposztát.." szövegtől kezdve a "Szia baby..nem úgy volt, hogy átjössz ma este?" szövegig.. Vanish mosópor, occó' Nike cipő eladása,occó' alma eladása stb..


Szóval ti szoktatok telefonbetyárkodni?Milyen szövegeket szoktatok mondani?:D


2012. jan. 24. 21:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Huh én a haverjaimmal nagyon sokszor szoktam!! Például egyszer egy nő vette fel, és én ezt mondtam:

-Helllllló, egy nagy méretű hawaii-i pizzát szeretnék rendelni.

Lola (sajnos kikapta a kezemből és ilyet szól:

Figyu, Mancukám! Légyszi, hajtsd be ma a kocsit a szervízbe!

Aztán Viki:

-Fura hangok vannak mögötted, Lilcsus... Vonaton vagy?

Azt visszaadja nekem. Én:

.Jaj, bocsesz,hülyéskednek.Tehát egy nagyméretű hawaii-i pizzát szeretnék rendelni.

A nő:

-Tessék??

Süket maga?!-így én- egy nagyméretű hawaii-i pizzát szeretnénk rendelni!

És erre a csajszi elkezdte:

-KOMOLYAN MONDOM, TI FOGYATÉKOSOK VAGYOK!!??

Mi nem tagadtuk... :D

2013. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Egyszer telefonbetyiztünk és én beszéltem és ezt mondtam:

-Há' ellopták a Riska tehenet!!!

-Öööö...kivel beszélek?

-Velem.

-Te ki vagy?

Én:-Bözsi.

-Milyen Bözsi?

-Bözsi Bözsi.-válaszoltam.-na, szóval ellopták a Riska tehenet. Őrület, micsoda világ! Bezzeg a mi időnkben ilyen sosem fordulhatott vóna elő! Nem ám ezeken a bellentyű nélküli elektromos kütyükön lógtunk és nem vót még ilyen tanga bugyingó! Nem ám ezekbe a csini bikinikben feredőzgettünk meg a tavakban, hanem úgy ahogy vótunk, mözítelenül!

(Nem szeretném tudatni, miket mondott ezek után..) :DD

2013. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én nagy telefonbetyár vagyok, legszívesebben mindennap telóbetyárkodnék.Egy ötlet:

-Csá, Bözsi! Vegyél nekem két kiló trágyát, és ha má1 ott vagy, hozhatná1 nekem egy mentes vizet!

(ezt minél parasztosabban mondjátok, annál jobb...(: )

2013. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
80%
Like, ha az egyik legkedvencebb hobbid a telefonbetyárkodás!!!!!!!!!
2013. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
17%
TOLÓKOCSIS FAKABÁT!NYALD A PACI VALAGÁT!!!
2014. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Húúú a legjobb embert kérdezel.:D Nagy telefonbetyár vagyok évek óta. Osztálykirándulásokon, tesókkal, táborokban, mindig ez ment. :D Tipp: Hangosítsátok ki és vegyétek őket videóra, így élvezetes lesz később is! :D Kedvenceim:

- Halló fogorvos?! Sürgős ügyben hívom! A kislányomról van szó.. a fogai szuvasok.. és szörnyűű! És.. létezik olyan, hogy foggomba? Mert valami kukacok is lógnak ki belőle, meg valami fekete szutyok is, nem tudom mit ehetett ez a gyerek, de komolyan mondom, ez már a 3. ezen a héten. (hétfői nap hívtuk:D) Tud segíteni, rögtön idejönni a házunk elé? *letette*


Másik:

- Jó napot kívánom uram! Maga rendelt 5 csomagnyi kotont?

(kikeresed előtte a címét, vagy ha ismerősöd, akit meg akarsz szívatni és tudod a címét az is jó) Megérkeztek az x utca hatvannyócba! Banán ízesítésben itt vannak, 38-as méret... magának csak olyan kicsi? Már nem azért... na de jöjjön már ki átvenni őket.


Harmadik: (osztálykiránduláson történt)

Kriszti: Szia édes.. :$ Mizuujs? Hol vagy most? Én éppen a tusolóban vagyok és rád gondolok :$

Viki: Hallo facsemetés? Már 1 hete megrendeltem őket, mikor érkeznek?

Ivett: Na halika mucikám, milyen volt az este? Láttalak ám a buliban. ;)

Bálint: Halló jónapot kívánok... Lakatos Bálint vagyok és..

Máté: Te hülye f**sz az én vagyok!!!

Kriszti: na megyek drágám, puszii, puszi a tusolóból *minél nyálasabb hangon*

Hozzáteszem, ezutóbbit hajnal 1-kor hallgatta végig az exem!! :D



Ezen kívül még van rengeteg sztori... :D pl. egy barátnőm egyszer egy öreg bácsinak énekelt vagy fél órán keresztül xD

2015. febr. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

- Haló, varjúék?

- Nem.

- Kár.

2015. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!