Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdekes, mi? Mi a véleményed...

Érdekes, mi? Mi a véleményed róla? (lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam este, hogy olyan akarok lenni, mint a Ted (Így jártam anyátokkal), mármint olyan tanár, ezért elmentem a munkahelyére, hogy felvegyenek. Vittem öt osztály társamat is, hogy miért azt nem tudom. Ilyen rozzant épület volt, és egyetlen egy felvonóval lehetett felmenni, amit egy kötél tartott csak, és nem volt korlátja, és ide oda himbálózott, és azzal 6 emeletet kellett mennünk, miközben nekünk kellett húznunk fel magunkat rajta. Amikor felértünk majdnem leestünk, de végül átértünk, és egy korlát nélküli keskeny folyosón kellett végigmennünk, hogy eljussunk a teremhez. Amikor beértünk, egy mély víz volt a padlón, amiben krokodilok úsztak, és a felett keskeny építményeken tanultak a diákok. A tanár egy vízen úszó nagy tutajon volt, ami a falhoz volt kötve, de amikor beértünk Ted nem volt sehol, csak egy vörös hajú dagadt tanárnő volt alul öltözve ott. Ekkor az egyik 14 éves osztálytársamra azt hitték, hogy 1 éves, ezért el kellett játszania, hogy 1 évesen milyen okos, és másik két osztálytársam meg a szüleit játszották, el és egykorúak voltak, de bevették. Közben valahol még két osztálytársam elkeveredett. A tanár felírt a táblára egy számot, asszem 9OO6, és kettővel kellet szoroznia az egy évesnek hitt osztálytársamnak. Na ő nagyon rossz matekos, és nem tudta a megoldást, és súgni akartam neki, de felébredtem.

XD


2012. jan. 26. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az ígyjártamanyátokkal-t. :D
2012. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit eszel, mit iszol, vagy mit szedsz, de én is kérek belőle, ilyet átélni :D
2012. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!