Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 404 miért állítja be a kis...

404 miért állítja be a kis szürkéket gonosznak, a reptoidokat pedig nem létezőnek?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy mindkét állítása helytelen. Habár a kis szürkékkel valóban voltak nézeteltérések, de javarészt nekik köszönhetjük a modern technika vívmánjait. Másrészről ők az egyetlenek akik segíthetnek legyőzni a reptoidok. Persze terjengnek olyan pletykák, hogy a Galaktikus Föderáció segítségünkre küldi a Plejád Fényküldötteket, de szerintem mind tisztában vagyunk azzal a ténnyel, hogy ezt csak a reptoidok terjesztik, hogy lazábbra vegyük a dolgot.

Vissza térve 404-re. Lényeg a lényeg, valami nagyon nem stimmel körülötte. Megnem erősített információk szerint az Ellenállás rá állította 404-re az egy kémjét, 0-24 óráig szem elött tartja, még a laboratóriumába is bejutott. A hírek szerint szemtanúja volt ahogy a feltételzett delikvensünk alakot vált. Eredeti alakját vette. Gondolom nem kell részleteznem mit értek "eredeti" altt.

És még egy érdekesség: Ugyancsak meg nem erősített hírek szerint embereket csalogat a laborjába, ahol eladja őket rabszolgának a krixkraxok és kicseréli őket alakváltó reptoidokra.


Nem szeretnék senkit sem ijeszgetni, tudom rengeteg híve van. Nyugodjatok meg, ez még nem bízonyított, de fő az óvatosság, kerüljétek el! És kérem, ha valaki tud ezekről az esetkről valamit, feltétlenül jelezze!


2012. jan. 27. 15:16
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
78%
A Szürkék valóban gonosz lények, volt már velük dolgom. Ugyanez a helyzet a Reptoidokkal is.
2012. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

kérdező, kösz az információkat, de remélem anonym proxyn keresztül osztottad meg ezeket, mert ha lenyomoznak, tudod mi történhet...

Én mindenestre titkosítva léptem be, és mindjárt törlöm is a regisztrációmat.

2012. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Meg nem erősített hírek szerint a kis szürkék felkérték a krixkraxiakat meg a lumbulábiakat hogy rabolják el és becstelenítség meg 404et. Ezt persze a Galaktikus Föderáció nem hagyja annyiban, segítségül hívja a pedellusokat, az annuakiakat meg a guargumikat hogy lézerágyúzzák le a reptiliánokat és a krixkraxiakat, aztán a reptiliánok szövetkeznek majd a motherbookdriverekkel és a csillámfaszlámákkal és végső csapást mérnek a Galaktikus Föderációra!
2012. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Mesterséges_zoli te hülye vagy
2012. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
16:32, nem én találtam ki ezeket, szóval ne engem ekézzél mások baromságai miatt
2012. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Mesterséges_zoli a nevéből ítélve 10-14 éves lehet ezért nem kell vele foglalkozni. A kérdésre válaszolva szerintem 404 barátai reptoidok csak 404 nem tud róla. Hogy miből gondolom? Nézzétek meg 404 interjújában hogy vázolja le a földönkívülieket akikkel barátkozik. Amiket mond róluk: kígyó szerű nyelv, magasok és még büdösek is mivel nem használnak izzadásgátlót. Most jó lehet ezen nevetni, de ha mi se használnánk dezodort mi is büdösek lennénk most őszintén nem?
2012. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
19%

16:53 ,ezt a sok hamubansült kreténséget te komolyan elhiszed? És még nekem trollkodsz hogy biztos 14 éves vagyok.


Gumimacik is léteznek, sőt a húsvéti nyuszi is.


*facepalm*

2012. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
enyi balfa..t egy rakáson XD
2012. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Mesterséges zoli bár nem tudom miért foglalkozok egyáltalán veled mert értelmét nem látom, szerintem még gyerek vagy. Én komoly gondolkodású felnőtt ember vagyok és egyáltalán nem tartom lehetetlennek és hihetetlennek a reptoidokat és a 404 szavait. Én már láttam UFO-t is, nem is egyszer, azóta veszem komolyan az ilyen beszámolókat. Tudom sokan hazudnak mert vannak ilyenek, de 404 ről tudom hogy nem hazudik mert tanultam pszihológiát és a riportjában a reflexei alapján megállapítottam hogy igazat beszél, csak nem tud róla hogy a negatívokkal barátkozik mert azok a lények átverték 404-et. Jónak állítják magukat hogy a fajunkról minél többet megtudjanak 404 által. 404 a besúgó, áruló, de nem direkt módon mert ő erről nem is tud. Nem vagyok 404 fan de nekem úgy jött le hogy 404 nagyon kedves jó szívű ember akiről nehéz lenne azt hinni hogy hazudik mert a rendes embereknek nem szokásuk. Viszont nem imádom őt és nem istenítem úgy mint egyesek. De tény hogy nem hazudik én látom rajta hogy igazat beszél és igen hiszek neki!
2012. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
16%

Nem azt mondtam hogy nem hiszek az UFO-kban, ha a Földön lehetett élet, másol is lehet.


Ebbe a krixkraxi-pedellusos-reptiliános-guargumis maszlagba nem hiszek, amit itt előad, vagy ő vagy a követői. A tündérmesék hidegen hagynak már jópár éve. Na akkor ki is a gyerek? :D

2012. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!