Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 404 miért állítja be a kis...

404 miért állítja be a kis szürkéket gonosznak, a reptoidokat pedig nem létezőnek?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy mindkét állítása helytelen. Habár a kis szürkékkel valóban voltak nézeteltérések, de javarészt nekik köszönhetjük a modern technika vívmánjait. Másrészről ők az egyetlenek akik segíthetnek legyőzni a reptoidok. Persze terjengnek olyan pletykák, hogy a Galaktikus Föderáció segítségünkre küldi a Plejád Fényküldötteket, de szerintem mind tisztában vagyunk azzal a ténnyel, hogy ezt csak a reptoidok terjesztik, hogy lazábbra vegyük a dolgot.

Vissza térve 404-re. Lényeg a lényeg, valami nagyon nem stimmel körülötte. Megnem erősített információk szerint az Ellenállás rá állította 404-re az egy kémjét, 0-24 óráig szem elött tartja, még a laboratóriumába is bejutott. A hírek szerint szemtanúja volt ahogy a feltételzett delikvensünk alakot vált. Eredeti alakját vette. Gondolom nem kell részleteznem mit értek "eredeti" altt.

És még egy érdekesség: Ugyancsak meg nem erősített hírek szerint embereket csalogat a laborjába, ahol eladja őket rabszolgának a krixkraxok és kicseréli őket alakváltó reptoidokra.


Nem szeretnék senkit sem ijeszgetni, tudom rengeteg híve van. Nyugodjatok meg, ez még nem bízonyított, de fő az óvatosság, kerüljétek el! És kérem, ha valaki tud ezekről az esetkről valamit, feltétlenül jelezze!


2012. jan. 27. 15:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%
és pontozzatok le nyugodtan ezerszer én AKKOR IS HISZEK NEKI!
2012. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
"javarészt nekik köszönhetjük a modern technika vívmánjait." -szegény Edison megfordult a sírjában.
2012. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Komoly gondolkodású felnőtt csak abban az esetbe hisz ebben a sok baromságban, ha megszökött a gumiszobából. Sajnálom, te vagy nem vagy felnőtt, vagy szimplán csak egy idióta vagy. Ideje lenne átértékelned az életed, mert nem zoli a hülye, hanem inkább te. :)
2012. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%

..én is láttam ufot , még szerencse hogy véletlen volt nálam távcső, egy madár szárnyára esett furcsán a fény .

és még ha repülő csészealj lett volna akkor is előbb jön bárhonnan mint a csillagközi térböl mert az utazás annyira macerás hogy simán nem éri meg egy szaros bolygó miatt , akik képesek rá azok simán leszarnak bennünket legfeljebb küldenek egy bombát hogy ne zavarjuk tovább az állóvizet

..ha meg a négyszáznégy nem hazudik akkor elhiszi amit mond tehát bolond, persze az sem kizárható hogy te hazudsz a pszihológiatudásodrol.....

2012. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
68%

"Én komoly gondolkodású felnőtt ember vagyok és egyáltalán nem tartom lehetetlennek és hihetetlennek a reptoidokat és a 404 szavait."


Ez igen erőteljesen öngól. :DD

2012. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%

"Habár a kis szürkékkel valóban voltak nézeteltérések, de javarészt nekik köszönhetjük a modern technika vívmánjait."


Neeem, a modern technika vívmányait azoknak a tudósoknak köszönhetjük, akik veled szemben elvégezték legalább az általános iskolát.

2012. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 horrendas ambages ca válasza:
96%
Igazából csak a szürkékhez szólnék hozzá.Nos valóban adtak technikai újításokat,de abból sem a sajátjaiakat,leghasznosabbakat.Még csak a tized tudást sem kaptuk meg.Persze nem is tudná a felsőbb vezetés jól használni.Na szóval azt a nevetséges technikát amit kaptunk tőlük,minnd-minnd hátsó szándékkal.Így kaptak szabad utat az 50-60 (és így tovább)as években az emberkísérletekben.Csak túl feltűnően és erőszakosan vitték véghez,ezért az embereknek gyanús lett,hogy valami nem oké!Ezért a mi Isten áldotta amerikénk,megkérte őket hogy vegyenek vegyenek vissza. A többit tudjátok..
2012. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

11:38 lennél szíves kifejetni az utolsó mondaotdat "Ezért a mi Isten áldotta amerikénk,megkérte őket hogy vegyenek vegyenek vissza. A többit tudjátok.. "

Köszönöm szépen.

2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 horrendas ambages ca válasza:
Ja, tele van kicsit hibákkal bocs. Szóval leírom újra talán kicsit tágabban. Szóval a szürkék ugyebár embereket térítettek el,marha csonkítás,meg az ehhez hasonló furcsaságok világ több pontjárol.Tehát erre Amerika adott nekik engedélyt,bár senki nem hatalmazta fel,max az atom ereje. De! mivel eléggé,hogy úgy mondjam cenzúra nélkül végezték a dolgukat,ez az emberekben már gyanút keltett és gondolkodásra kéztette őket.Nos ez amerikára nézet cseppet sem jó,mert oda a hatalma idővel,ezért megkérték a szürke nembarátainkat,hogy óvatosabban a kísérletekkel és ne okozzanak az embereknek akkora traumát.Így is történt,ezér kicsit vissza estek a térítéses történetek,de persze semmi sem marad nyom nélkül,ez pedig hipnózis alatt meg is nyilvánul. azthiszem talán ezt akartam mondani azzal a krix-krax mondattal.
2012. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 mustafa33 ***** válasza:
Mert a kicsi nagyszemű most a miniszeterelnök, ő meg a Fletóval haverkodik. Ahogy mondja, magas kígyónyelvű, büdös...
2012. jan. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!